Obrońca Interu wybrał klub, w którym chciałby kontynuować karierę

0
0
Przyszłość Denzela Dumfriesa nie jest jasna. (zdjęcie: Smiler Print, X)

Inter Mediolan planuje pożegnać się z obrońcą Denzelem Dumfriesem w letnim oknie transferowym, jednak Holender nie chce wyjeżdżać byle gdzie i wybrał już priorytetowy klub, w którym chciałby grać.

Zawodnikiem zainteresowały się angielskie drużyny ze środka tabeli, ale nie jest nimi zainteresowany 28-latek. Według La Gazzetta dello Sport, Dumfries wolałby przejść do Manchesteru United, który wykazał zainteresowanie nim, a jeśli Erik ten Hag pozostanie głównym trenerem Czerwonych Diabłów, taka możliwość może być całkiem realna.

Wcześniej informowano, że cena, za jaką Inter wypuści Dumfriesa, wynosi 20 milionów euro, ale nowy raport z Włoch podaje, że „Nerazzurri” podnieśli cenę do 25-30 milionów euro. 28-letni obrońca już wcześniej przyciągał uwagę Aston Villi.

CZYTAJ: Iga Świątek: Od chwały w Madrycie do wyzwań w Rzymie

Klub zaczyna pesymistycznie podchodzić do odnowienia kontraktu Denzela Dumfriesa i obecnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest opuszczenie klubu przez obrońcę.

Inter zażąda za sprzedaż piłkarza 25-30 milionów euro. Dumfries zawsze chciał dołączyć do Manchesteru United. Może to być realna możliwość, jeśli Erik Ten Hag pozostanie w klubie.

CZYTAJ: AC Milan chce pobić rekord transferowy na piłkarza z RB Lipsk