Paulo Sousa ponownie trenerem Krzysztofa Piątka

0
382
Paulo Sousa, nowy trener Salernitany; zdjęcie z: Fabrizio Romano; Twitter

Paulo Sousa zdecydował się przyjąć ofertę i zostać nowym szkoleniowcem Salernitany. Wszystko wskazuje na to, że portugalski trener ponownie będzie mógł pracować z Krzysztofem Piątkiem.

52-letni szkoleniowiec, który w przeszłości prowadził reprezentację Polski  przez ostatnie osiem miesięcy pozostawał bez pracy. Sytuacja się zmieniła. Na zatrudnienie Paulo Sousy zdecydowały się władze Salernitany, które postanowiły zamienić Davidę Nicolę właśnie na Sousę.

Przeczytaj także: Skład reprezentacji Polski na Puchar Świata w Rasnovie

O porozumieniu na linii włoski klub – portugalski trener poinformował Fabrizio Romano. Według znanego na całym świecie dziennikarza Sousa ma podpisać kontrakt w ciągu kilku najbliższych godzin. Celem przed nim postawionym ma być ratunek Salernitany przed spadkiem z Serie A, który przy obecnej formie Hellasu Verona staje się coraz bardziej  prawdopodobny.

Przeczytaj jeszcze: AC Milan zwycięża na San Siro drużynę Tottenhamu

W Salerno Paulo Sousa spotka się z Krzysztofem Piątkiem, piłkarzem, z którym miał przyjemność pracować w przeszłości. Przypomnijmy napastnik był regularnie powoływanym przez Portugalczyka w trakcie prowadzenia reprezentacji Polski.