Pep Guardiola ingeruje w skandal z penisem

0
34
Man City odniósł tylko jedno zwycięstwo w ostatnich sześciu meczach ligowych. (zdjęcie: Detektyw TheSpecialOne ElPiotero, X)

Skandal z penisem wokół ManCity-Sar Kyle’a Walkera ciągnie się dalej. Teraz trener Pep Guardiola również komentuje skandal wokół swojego obrońcy, który obnażył się w barze – oczywiście mocno odurzony – przed kilkoma kobietami, jedna z kobiet, z którymi podobno się przyjaźni, również obmacywała i całowała się z nią.

Pep powiedział: „To prywatna sprawa. Wyjaśnimy to wewnętrznie. To nie jest miejsce, aby rozmawiać o takiej prywatnej sytuacji”.

Ostrzegł również młodych graczy w zespole, aby zachowywali się właściwie, gdy są publicznie: „Już to wiecie. Kiedy otwierasz drzwi wejściowe, musisz wiedzieć, że jesteś filmowany. To część społeczeństwa”.

Przeczytaj jeszcze: Tottenham nie chce sprzedaży Harry’ego Kane’a. Manchester United gotowy do pobicia rekordu transferowego.

Brudna opera mydlana z niepokojącymi szczegółami wypełnia (nie tylko) w Anglii strony prasy plotkarskiej.

To nie pierwszy incydent wokół Kyle’a Walkera. Reprezentant Anglii jest żonaty i ma troje dzieci ze swoją żoną Annie (30). Ponadto Walker, znany ze swoich pomyłek miłosnych, ma kolejne dziecko z modelką Lauryn Goodman.

Zobacz także: Gwiazdy Arsenalu pozują z wielkim zegarem w szatni po zwycięstwie 3:0 nad Fulham

32-latek świętował po wygranej City 2:0 z Newcastle United. Około 5.30 rano wszedł do baru razem z przyjaciółmi, pił i tańczył, zostawiając – jak zarejestrował obraz z kamery monitoringu – co najmniej dwa razy opuszczone spodnie, za każdym razem przed kobietami. Później złapał piersi jednej z kobiet, które najwyraźniej znał i pocałował ją. To NIE była jego żona Annie.