Piers Morgan mówi, że Cristiano Ronaldo „absolutnie to uwielbia na boisku i poza nim”, ujawniając wiadomości

0
58
Cristiano Ronaldo od kilku miesięcy gra w Al Nassr. Portugalczyk przed przenosinami do Arabii Saudyjskiej, pragnął zostać w Premier League. Zdjęcie: Twitter

Piers Morgan był w kontakcie z Cristiano Ronaldo i ujawnił, że piłkarz „absolutnie uwielbia” przebywać w Arabii Saudyjskiej.

Minęły ponad dwa miesiące, odkąd Ronaldo zakończył swój pobyt w Manchesterze United, a następnie dołączył do Al-Nassr.

Ronaldo podpisał lukratywny kontrakt o wartości 173 milionów funtów rocznie na Bliskim Wschodzie, co czyni go najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie.

Ronaldo został bosko powitany na Mrsool Park, swoim nowym stadionie, 4 stycznia. Były pirotechniki i okrzyki.

„Dzięki nieporozumieniom z naszego wywiadu, Ronaldo podpisał największą umowę transferową w historii futbolu i jest obecnie najlepiej opłacanym sportowcem na świecie, w wieku 37 lat. To jest wyzwanie dla samego siebie w nowym kraju i nowej lidze, w czasie, gdy futbol na Bliskim Wschodzie naprawdę się rozwija, ponieważ widzieliśmy na Mistrzostwach Świata w Katarze, gdzie Maroko dotarło do półfinału, a Arabia Saudyjska pokonała ostatecznych zwycięzców, Argentynę Messiego” – powiedział Morgan.

Ale chociaż na boisku sprawy nie szły zgodnie z planem, Piers potwierdził, że Ronaldo świetnie się bawi.

Zapytany, czy Ronaldo jest szczęśliwy, Piers powiedział Tatler: „Zdecydowanie.”

„Zamieniłem z nim kilka SMS-ów i absolutnie on kocha Arabię Saudyjską, na boisku i poza nim”.

Ronaldo rozegrał swój pierwszy mecz w Saudi Pro League dla Al Nassra. Al Nassr wygrał 1:0 z Ettifaq, chociaż Ronaldo nie strzelił gola.

Strzelił dwa gole w meczu towarzyskim przeciwko PSG Lionela Messiego na początku tego miesiąca, ale wciąż czeka na swojego pierwszego gola w Al-Nassr.

Czytaj: Messi z taką samą propozycją jak Ronaldo

A po nieudanej próbie zdobycia bramki w swoim debiucie w zeszłą niedzielę, cztery dni później Ronaldo zremisował, gdy Al-Nassr odpadł z Superpucharu Arabii Saudyjskiej w półfinale z Al-Ittihadem Nuno Espirito Santo.

Następną szansą Ronaldo na wybicie się będzie mecz z Al-Fateh w piątek, kiedy Al-Nassr będzie chciał utrzymać prowadzenie na szczycie Saudi Pro League.

Czytaj: Dziewczyna Cristiano Ronaldo, w bluzce z głębokim dekoltem, promuje drugi sezon serialu Netflix

Piers ujawnił również, że chociaż dobrze się bawi w Arabii Saudyjskiej, nie był to jego wymarzony wybór.

„Chciał uwolnić się od Manchesteru United, gdzie słusznie czuł, że został poważnie zlekceważony zarówno przez menedżera, jak i wyższą kadrę kierowniczą klubu. Myślę, że w idealnym przypadku wolałby grać w innym czołowym klubie w Lidze Mistrzów przez rok lub dwa, ale Al Nassr złożył mu oszałamiającą ofertę i myślę, że nowe wyzwanie, jakim jest podniesienie rangi futbolu w nowym regionie świata, u schyłku jego niesamowitej kariery, naprawdę mu się spodobało.”