Pierwszy i jedyny transfer Ralfa Rangnicka do Manchesteru United wciąż nie rozegrał ani jednego meczu

0
27
Ralf Rangnick. (zdjęcie: united, twitter)

Ralf Rangnick został mianowany tymczasowym menedżerem Manchesteru United w grudniu 2021 roku po zwolnieniu Ole Gunnara Solskjæra. Prowadził łącznie 31 meczów, wygrywając 11, remisując 12 i przegrywając osiem, a Czerwone Diabły zajęły szóste miejsce w Premier League.

Częścią jego planu było kontynuowanie pracy jako konsultant techniczny po zakończeniu okresu przejściowego, ale nic z tego nie wyszło, kiedy został mianowany menadżerem reprezentacji Austrii, kiedy stery objął Erik ten Hag.

Czytaj: FIFA gotowa ze zmianami na MŚ 2026

Regularnie mówił o potrzebie odświeżenia składu, który według 64-latka wymagał „operacji na otwartym sercu”, ale Rangnick sprowadził tylko jedną nową twarz na Old Trafford.

W marcu 2022 roku, United podpisał trzyletni kontrakt z defensywnym pomocnikiem Tobiasem Collyerem z Brighton.

Przybywając do klubu, udał się na Instagram, aby wyrazić swoje podekscytowanie podpisaniem kontraktu z 13-krotnym zwycięzcą Premier League, pisząc: „Jestem zachwycony dołączeniem do tego wspaniałego klubu @manchesterunited nie mogę się doczekać, aby zacząć!”

Jednak pomocnik nie pojawił się jeszcze w seniorskiej drużynie, pomimo treningu z pierwszą drużyną przed meczem barażowym Ligi Europy z Barceloną w zeszłym miesiącu.

Czytaj: Manchester City blisko przedłużenia umowy z wielkim talentem