Piłkarz Manchesteru City obnażał się nocą na oczach ludzi

0
26
Kompletnie pijany gwiazdor Manchesteru City obnażał się w barze.

Znany gracz Manchesteru City może mieć kłopoty z policją.

Reprezentant Anglii, Kyle Walker podczas wizyty w barze miał imprezować w towarzystwie dwóch kobiet, a w pewnym momencie obnażyć się przed gośćmi baru.

Dziennik The Sun opublikował ujęcia wykonane podczas niedzielnej wizyty Walkera w jednym z angielskich barów i opisał jego skandaliczne zachowanie w lokalu. Żonaty gwiazdor był pijany imprezował z innymi kobietami, a w pewnym momencie zaczął publicznie się obnażać.

Czytaj: Podchwytuje jedną ze sztuczek Manchesteru City

The Sun udało się dotrzeć do nagrań, na których zarejestrowano wybryki Walkera. Według dziennika, po przekroczeniu progu baru Walker pił piwo i tańczył z towarzyszącymi mu kobietami w „prowokacyjny” sposób – tabloid zaznacza, że żadna z pań nie była jego żoną. Piłkarz miał także całować jedną z kobiet, a później także podejść do niej od tyłu i złapać ją za piersi. Dodatkowo, w pewnym momencie pijany piłkarz ściągnął spodnie i obnażył się przed pozostałymi gośćmi baru. Źródło tabloidu otwarcie nazwało materiał z pobytu Walkera w barze „naprawdę niepokojącym”.

Guardiola już wcześniej karał piłkarzy za imprezowanie. Zarówno Jack Grealish, jak i Phil Foden zostali wykluczeni z jego składu po nocy spędzonej na mieście w grudniu 2021 roku. Walkerowi grozi postępowanie dyscyplinarne ze strony swojego klubu, a także potencjalne dochodzenie ze strony policji.

Czytaj: Erik ten Hag ma nadzieję, że tym razem się uda

Walker wpadł również w kłopoty w kwietniu 2020 roku, kiedy Wielka Brytania była zablokowana niecały miesiąc po wybuchu koronawirusa. Piłkarzowi oberwało się wtedy za rzekome zorganizowanie „seksimprezy”. Mężczyzna przeprosił za swoje zachowanie, ale jak widzimy, wniosków raczej nie wyciągnął…