Piotr Żyła zabrał głos w sprawie rozstania z żoną, a ona nadal nie odpuszcza! Skomentowała wpis męża

0
799

Justyna Żyła w rozpaczliwych wpisach na Instagramie w miniony weekend wyznała, że jej mąż – Piotr Żyła porzucił ją dla kochanki i że została sama z dziećmi. Skoczek na wiele wpisów nie zareagował, w końcu jednak przerwał milczenie. 

Justyna Żyła na Instagramie poinformowała o rozpadzie małżeństwa. Jak napisała, Piotr Żyła zostawił ją i ich dzieci dla kochanki.

„Zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę)” – relacjonowała żona skoczka.

Już nie chodzi tylko o to, jak mnie potraktował, ale też o nasze dzieci – nie wiem, czy zasługują na to, żeby on był ich ojcem. Chciałam po prostu, żeby wiedział, jaką krzywdę zrobił dzieciom” – powiedziała w rozmowie z WP.

Piotr Żyła w końcu odpowiedział na zarzuty, jakie skierowała pod jego adresem jego żona. Skoczek w mediach społecznościowych zamieścił oświadczenie:

„Odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe. Moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. Nie zamierzam już komętować (pisownia oryginalna) zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem” – napisał Piotr Żyła. 

Jak zareagowała jego żona? Justyna skomentowała jego wpis i wypowiedziała się dla jednego z tabloidów.