Pique i Shakira pracują nad polubowną separacją po ostatniej rozmowie

0
265
Pigue i Shakira. Zdjęcie: Twitter/ Bitcoin Sportsbook

Ich separacja przybrała polubowny obrót.

Wygląda na to, że wrogość między Gerardem Pique z Barcelony i Shakirą uspokoiła się, gdy para skupiła się teraz na separacji w polubownych warunkach.

Po rozmowie z prawnikami, była para rozmawiała ze sobą, aby znaleźć sposób na kontynuację separacji bez długiego postępowania sądowego, które niewątpliwie wywołałoby burzę medialną.

Obie strony również aktywnie unikają ingerencji tych, którzy mają inne interesy w separacji, a zarówno Pique, jak i Shakira traktują priorytetowo dobro swoich dzieci.

Pique wytrzymuje presję fanów Shakiry

Obrońca Barcelony zmaga się również z gniewem zwolenników Shakiry, którzy wywierają na niego presję, aby obserwować, jak pęka.

Jednak Pique pozostaje zdecydowany w obliczu rosnącej krytyki, ponieważ piłkarz aktywnie stwierdza, że ​​najważniejszą rzeczą dla niego jest „spokój ducha i dobre samopoczucie jego dzieci”.

Pique polega również na swoich bliskich osobistych kręgach, które pomogą mu przejść przez ten trudny okres.

Shakira chce dzielić opiekę nad dziećmi

Doniesiono, że Shakira będzie szukała pełnej opieki nad swoimi dziećmi z Pique, niektórzy nawet spekulowali, że nazwałaby Pique „nieobecnym ojcem”, gdyby dzieci zostały zmuszone do pozostania w Barcelonie z piłkarzem.

Czytaj: Nowe twarze FC Barcelony są ekscytujące, mimo że nie zagrał Lewandowski

Ale teraz zaoferowała, że będzie dzielić opiekę z piłkarzem, mimo że nadal chce przenieść się z nimi do Miami i z dala od Katalonii.

Obecna oferta, którą złożyła swojemu byłemu partnerowi, polega na tym, że zabierze ze sobą dzieci do Stanów Zjednoczonych i zapłaci za ich pełne wsparcie, a jednocześnie zapewni Pique’owi pięć biletów lotniczych pierwszej klasy rocznie, aby mógł podróżować, aby je odwiedzić.