Plotki o odejściu Stevena Gerrarda do Leeds nabierają rozpędu!

0
35
Steven Gerrard

Leeds United ma na myśli dwóch lub trzech kandydatów na przywódców, ale według Fabrizio Romano były szef Ajaxu, Alfred Schreuder, nie jest już jednym z nich.

Romano przekazał aktualne informacje na temat polowania na menedżera Leeds, ale klub z Yorkshire nie jest obecnie zainteresowany ujawnieniem nazwisk kandydatów do pracy na Elland Road.

Czytaj: Chelsea szuka gwiazdy Manchesteru City!

Leeds miał rozczarowujący sezon i zdecydował się rozstać z Jessem Marschem, ale nie jest jeszcze jasne, kto zastąpi amerykańskiego menedżera.

Kilka brytyjskich gazet donosiło, że były menedżer Aston Villi jest bardzo zainteresowany przejęciem Leeds.

Romano mówi, że nie może komentować, czy Steven Gerrard jest odpowiedni dla Leeds, czy nie, ale może ujawnić, że były pomocnik Liverpoolu i reprezentacji Anglii nigdy nie poczynił postępów w rozmowach na temat pracy w reprezentacji Polski.

Czytaj: Strata pół miliarda na inwestycji Solskjæra

Romano pisze: „Leeds ma dwóch lub trzech kandydatów na stanowiska kierownicze, które wciąż są rozważane po załamaniu się negocjacji Alfreda Schreudera. Chcą zachować to w tajemnicy, gdy rozmowy wkraczają teraz w ważną fazę”.

„Nie mogę w tej chwili wypowiedzieć się na temat zainteresowania Leeds Stevenem Gerrardem, ale mogę powiedzieć, że nigdy nie był blisko objęcia pracy w reprezentacji Polski; miał kilka wstępnych rozmów, ale jego priorytetem było co innego i postanowili zamiast tego wybrać Fernando Santosa.”