Pogba zagrożony brakiem udziału w mistrzostwach świata 2022

0
159
Paul Pogba niedawno wrócił do składu po kontuzji. W meczu Serie A przeciwko Cremonese doznał kolejnego urazu, który wykluczył go z gry. Źródło: Twitter

Francuz został ranny już w Juventusie.

Powrót Paula Pogby do Juventusu miał pozwolić mu na ponowne odkrycie swojej najlepszej formy i najszczęśliwszego siebie, ale jego wystąpienie w Turynie nie mogło zacząć się gorzej.

Pomocnik Francji doznał kontuzji bocznej łąkotki prawego kolana, a teraz jego występ na mistrzostwach świata 2022 jest zagrożony, co oznacza, że ​​Mundial w Katarze prawdopodobnie odbędzie się bez niego.

Czytaj: Organizacja apeluje do Beckhama. Chodzi o łamanie praw człowieka w Katarze

La Gazzetta dello Sport poinformowała, że Pogba może przegapić dwumiesięczną akcję, ale doniesienia z czwartku sugerują, że może być wykluczony na jeszcze dłużej.

Juventus chce, aby zawodnik przeszedł operację, ale to wykluczyłoby go z Mistrzostw Świata, które potrwają od 21 listopada do 18 grudnia. Pójście pod nóż może go wykluczyć na cztery miesiące.

Stara Dama nie potwierdziła jeszcze, jak długo będą bez pomocnika, ale oczekuje się, że dwa miesiące to minimum.

Klub konsultuje się z zaufanymi lekarzami, aby znaleźć najlepsze opcje i stara się uniknąć szybkiej procedury medycznej, która może prowadzić do dalszych komplikacji.

Puchar Świata stanowi jednak problem, ponieważ Pogba nie chce przegapić szansy na obronę korony Francji.

 

 

 

 

 

Brak postów do wyświetlenia