Pokazał już Erikowi ten Hag, że może zastąpić Jadona Sancho w Manchesterze United

0
3
Facundo Pellistri

Redaktorzy Sporten.com są podzieleni w opiniach na temat tego, czy Jadon Sancho zakończy karierę w Manchesterze United, czy nie. Podczas gdy niektórzy uważają, że relacje pomiędzy angielskim napastnikiem a menadżerem Erikiem ten Hagiem już się naprawiają, inni uważają, że 23-latek zostanie sprzedany przy pierwszej okazji.

Wielu ekspertów uważa, że ​​nie ma potrzeby sprowadzania następcy na Old Trafford, ponieważ Manchester United ma już na skrzydle Facundo Pellistri. 21-latek z Urugwaju pokazał już Erikowi ten Hagowi, dlaczego może zastąpić Jadona Sancho na Old Trafford.

Przyszłość Sancho w klubie wydaje się stanąć pod znakiem zapytania po tym, jak publicznie zaprzeczył komentarzom Ten Haga po porażce United 1:3 z Arsenalem w ubiegły weekend. Ten Hag stwierdził, że reprezentant Anglii nie został wybrany w dniu meczowym ze względu na słabe wyniki na treningach, ale Sancho w oświadczeniu w mediach społecznościowych zaprzeczył tym komentarzom.

CZYTAJ: Światowej klasy zawodnik dwukrotnie był o krok od zakończenia kariery

Tymczasem Man United poinformował w niedzielę, że powrót Antony’ego do klubu po przerwie reprezentacyjnej zostanie opóźniony ze względu na zarzuty stosowania wobec niego przemocy domowej przez jego byłą dziewczynę, czemu zaprzecza. Policja w Anglii i Brazylii bada obecnie tę sprawę.

Jeśli obaj gracze nie będą dostępni na następnym meczu United z Brighton zaplanowanym na 16 września, Ten Hag będzie musiał znaleźć następcę.

Być może nie będzie musiał szukać daleko, gdy pod ręką ma Pellistriego.

CZYTAJ: Dobrze rozgrywa swoje karty

Pellistri ​​pokazał już Ten Hagowi, dlaczego warto dać mu szansę. W marcu na oficjalnej stronie Man United, Ten Hag wyjaśnił: „Jest przykładem zawodnika, który zasługuje na swoją pozycję występami na treningach.”

„Teraz nadeszła jego chwila ze względu na dłuższy okres, w którym występował na treningach. Zaimponowało mi to, że wszedł i od razu się pokazał z dobrej strony.”

Pellistri nie miał jeszcze swojego pierwszego występu w Premier League dla United, ale w tym sezonie jest stałym członkiem ich zespołu.

A biorąc pod uwagę, że prawy napastnik Amad Diallo wciąż dochodzi do siebie po przedsezonowej kontuzji kolana, Urugwajczyk może mieć szansę zaimponowania swojemu menadżerowi.

CZYTAJ NA F7DOBRY.COM – Danone zainwestuje 230 mln złotych w nową fabrykę w Polsce