Polak został bohaterem zwycięstwa San Antonio Spurs w NBA

0
2
Jeremy Sochan dał wygraną Spurs! (zdjęcie: Jeremy Sochan, Facebook)

Polak Jeremy Sochan przyciągnął uwagę swoim znakomitym występem, popychając San Antonio Spurs do zwycięstwa w rozgrywce w NBA.

Pomimo trudnego sezonu dla San Antonio Spurs, reprezentujący Polskę Jeremy Sochan błyszczał w niedawnym meczu przeciwko Phoenix Suns. Niezwykły występ Sochana, w tym rzut za trzy punkty zapewniający zwycięstwo 104-102, pokazał jego umiejętności na boisku.

Z 26 punktami, 18 zbiórkami i kluczową asystą, wkład Sochana odegrał kluczową rolę w triumfie Spurs. To zwycięstwo jest promykiem nadziei dla fanów Spurs w sezonie pełnym rozczarowań.

CZYTAJ: Prezes PZPN komentuje awans Polski na Euro

Sochan miał na trybunach niezwykłego kibica. Jej obecność i baner z napisem „Poleciałam 6340 mil od Polski, aby zobaczyć się z Jeremym Sochanem” przyciągnęły uwagę za oceanem. Choć Sochan zauważył transparent, nie mógł go odczytać z kortu. W końcu ktoś poinformował go o jego treści. Tak zareagował: „To mój dzień, wiele dla mnie znaczy. Po prostu doceniam to, że mam fanów na całym świecie, a także w moim rodzinnym kraju (Polsce)” – powiedział.

CZYTAJ: Zełenski dziękuje reprezentacji za kwalifikację do Mistrzostw Europy