Polska siatkarka wzięła udział w niecodziennym spocie

0
379
Źródło: Twitter

Reprezentantka Polski została na chwilę panią profesor. Siatkarka wzięła udział w niecodziennym spocie.

– Witam państwa studentów. Drodzy państwo, na pewno jesteście zaznajomieni z teorią o kocie Schroedingera – tak rozpoczyna swój „wykład” reprezentantka Polski. Martyna Grajber wcieliła się w rolę pani profesor w niecodziennym spocie reklamowym. Musicie to po prostu zobaczyć.
– Drodzy państwo, na pewno jesteście zaznajomieni z teorią o kocie Schroedingera. Kocie, który został zamknięty w pudełku i jednocześnie żyje, i nie żyje – zwróciła się do „studentów” Martyna Grajber w najnowszym spocie reklamującym meczu Grupy Azoty Chemik Police.

– Podobnie wygląda inna teoria jednego z wielkich umysłów XXI wieku. Paradoks 'Kodu Policera’ polega na tym, że niby nie zobaczysz meczów Ligi Mistrzyń, ale jednocześnie je zobaczysz. Z jednej więc strony nie obejrzysz trzech spotkań Ligi Mistrzyń z wysokości trybun, ale zobaczysz je w telewizji, na kanapie” – dodała siatkarka.

W reklamie Grajber zasiadła przed telewizorem na kanapie z paczką „czipsików”, jednak po chwili zamieniła „czipsiki” na owoce. Nagranie zostało udostępnione na Twitterze drużyny Polki.