Pomocnik Liverpoolu ujawnił, że koledzy z drużyny dokuczają mu z powodu jego szczególnej relacji z Kloppem

0
6
Jurgen Klopp; zdjęcie: Widok na Anfield: Twitter

Pomocnik Liverpoolu Alexis Mac Allister podzielił się szczegółami na temat swojej wyjątkowej relacji z menadżerem Jürgenem Kloppem i ujawnił, że koledzy z drużyny dokuczają mu z tego powodu.

Alexis Mac Allister ujawnił, że koledzy z Liverpoolu dokuczają mu z powodu „spektakularnej” relacji, jaka łączy go z menadżerem Kloppem.

Mac Allister, który dołączył do Liverpoolu z Brighton podczas letniego okna transferowego, wyjaśnił, że ma doskonały kontakt z Kloppem i że czasami jego koledzy z drużyny żartobliwie dokuczają mu, mówiąc, że niemiecki menadżer jest dla niego jak tata.

CZYTAJ: Gwiazda Realu Madryt rozważa dołączenie do Liverpoolu

Argentyński pomocnik, który wystąpił we wszystkich pięciu meczach Liverpoolu w tym sezonie, rozmawiał z La Nacion i powiedział: „Nasza relacja ma 10 punktów. Właśnie przyjechałem, a kiedy przyjeżdżasz, wszystko jest łatwiejsze i wszystko idzie idealnie. Ale wielu moich kolegów z drużyny dokucza mi, bo mówią, że on jest teraz moim tatą.”

Mac Allister dodał: „Relacja z nim jest idealna. Jest osobą bardzo charyzmatyczną, która zawsze stara się być blisko zawodników. Ma szalone momenty, które możesz zobaczyć w grze i nie możesz przestać się śmiać. Dla mnie to przyjemność móc z nim pracować.”

Pomimo żartobliwych przekomarzań Mac Allister wyraził szacunek dla Kloppa i chęć uczenia się od niemieckiego menedżera. Podejście Kloppa do budowania silnych relacji z zawodnikami było cechą charakterystyczną jego udanej kadencji w Liverpoolu.

CZYTAJ: Dwóch kluczowych zawodników Manchesteru United wraca do treningów przed starciem z Bayernem Monachium

Alexis Mac Allister stale występuje w wyjściowym składzie Liverpoolu w tym sezonie, pokazując swoją wszechstronność i umiejętności w pomocy. W niedawnym meczu Liverpoolu z Wolves został zmieniony w przerwie ze względu na zmęczenie obowiązkami międzynarodowymi z Argentyną, gdzie grał przeciwko Boliwii.

24-letni pomocnik najprawdopodobniej wystąpi w nadchodzącym meczu Liverpoolu otwierającym Ligę Europy przeciwko LASK, gdzie będzie kontynuował naukę i rozwój pod okiem Jürgena Kloppa.

Brak postów do wyświetlenia