Pomocnik Liverpoolu zainteresowany rewelacyjnym klubem La Liga

0
0
Thiago Alcantara wróci do Katalonii? (zdjęcie: Gol de Oro, x)

Latem w Liverpoolu dokonają się duże zmiany, które między innymi dotkną pomocnika Thiago Alcântarę, który najprawdopodobniej odejdzie z klubu. Nie pozostanie jednak długo bez klubu, Hiszpan może po wielu latach wrócić do Katalonii.

W przeszłości pomocnik był jedną z wiodących postaci FC Barcelony. Później Alcântara zdecydował się na przenosiny do Bayernu Monachium, a w 2020 roku podpisał kontrakt z Liverpoolem.

Jednak to nie Barcelona jest nim zainteresowana. Według Relevo, Girona chętnie zobaczy Alcântarę w swoich szeregach. Jego doświadczenie i talent pomogą drużynie przed debiutem w Lidze Mistrzów. Jednak jest jeden problem.

CZYTAJ: Asystent Kloppa w Liverpoolu gotowy na zostanie trenerem w austriackim klubie

Przeprowadzkę Thiago do Girony może komplikować jego wynagrodzenie, ponieważ w Liverpoolu zarabia około 10 milionów euro, i jak dotąd Girona rozważa wszystkie za i przeciw, zanim podejmie decyzję o sprowadzeniu zawodnika z tak dużą pensją.

Girona jest zainteresowana Thiago Alcantarą. Nawiązano kontakt z piłkarzem i podoba mu się pomysł powrotu do Katalonii, ale nie jest to priorytetowy transfer.

Ale nawet jeśli sprawy nie ułożą się z byłym zawodnikiem Bayernu i Barcelony, gdzie zaczynał swoją piłkarską podróż, Girona ma inne opcje.

CZYTAJ: Obrońca Barcelony odbył pierwszy trening od 3,5 miesiąca po poważnej kontuzji