Pomocnik Man City z powodu kontuzji nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji

0
2
Gwiazdor Manchesteru City doznał kolejnego urazu. Ominie go zgrupowanie reprezentacji. (zdjęcie: Joueurs Belges, x)

Jak podaje Sky Sports, pomocnik Kevin De Bruyne z Manchesteru City nie wystąpi w reprezentacji Belgii w marcowych meczach.

Belgijski piłkarz nie został powołany do reprezentacji Belgii na mecze towarzyskie z Anglią i Irlandią. Według doniesień jest to spowodowane niewielką kontuzją pachwiny, której doznał De Bruyne. Warto zaznaczyć, że De Bruyne opuścił część obecnego sezonu z powodu kontuzji kolana. Obecnie pomocnik w 14 meczach strzelił dwa gole i zanotował 13 asyst.

Kevin De Bruyne nie zagra w reprezentacji Belgii z powodu lekkiej kontuzji pachwiny.

„W ostatnich meczach grał z niewielkim problemem w pachwinie. Lepiej dać mu czas na dobrą regenerację w Man City i przygotować go na mistrzostwa Europy” – mówi trener Belgii Domenico Tedesco.

Warto dodać, że Manchester City jest świadomy zainteresowania swoim pomocnikiem Kevinem De Bruyne ze strony saudyjskich klubów i jest gotowy go sprzedać za znaczną kwotę. Według Football Insider, wszyscy pretendenci do pozyskania Belga z Bliskiego Wschodu będą musieli zaoferować za 32-letniego rozgrywającego co najmniej 100 milionów funtów.

CZYTAJ: Wiadomo, za ile Man City sprzeda Kevina De Bruyne’a

Wcześniej informowano, że 32-latek nie jest zainteresowany przeprowadzką do Arabii Saudyjskiej, woląc kontynuować karierę w MLS, jeśli zdecyduje się opuścić Manchester City.

CZYTAJ: Pomocnik Man City doznał koszmarnie wyglądającej kontuzji w meczu z Kopenhagą