Porzucenie pomysłu sprowadzenia do domu Romelu Lukaku na rzecz rekordowego transferu dla Victora Osimhena

0
36
Romelu Lukaku może otrzymać kolejną szansę w Chelsea

Najwyraźniej droga do dna skrzyni skarbów Chelsea jest daleka. Menedżer Graham Potter, jeśli nadal będzie miał tę pracę w przyszłym sezonie, jest przekonany, że Rumelu Lukaku może znowu „pracować” pod właściwym kierownictwem.

Belgijski napastnik był bardzo imponujący pod przywództwem Antonio Conte, gdy Inter Mediolan zdobył tytuł Serie A w sezonie 2020/21. W wielkiej konkurencji ze strony wszystkich wielkich klubów w Europie, Chelsea kupiła Romelu Lukaku za 113 milionów euro.

Czytaj: Szczegóły dotyczące sprzedaży Manchesteru United

Potem nic nie poszło po myśli 29-latka, ani na Stamford Bridge, ani teraz na wypożyczeniu na San Siro. Inter Mediolan nie jest chętny na zakup Lukaku, który prawdopodobnie zostanie odesłany do Chelsea, gdzie nikt poza Grahamem Potterem nie chce go z powrotem.

Wygląda na to, że Chelsea przyjmuje stratę i zamiast tego wybiera inwestycję, która z łatwością może być największą w historii Premier League. Według 90min, supergwiazda Napoli, Victor Osimhen, jest ostatnim na liście życzeń stosunkowo nowych właścicieli Chelsea.

Chelsea kupiła piłkarzy za ponad sześć miliardów i sprzedała tylko za połowę, londyński klub jest teraz na liście obserwacyjnej organu kontroli finansowej UEFA. Mimo to dalej brną w miliardową inwestycję, a jednocześnie ich menadżer uważa, że ​​mają całkiem dobrą alternatywę.

Gazzetta dello Sport pisała w piątek, że Inter prowadzi teraz konkretne rozmowy z Chelsea w sprawie transferu napastnika na stałe. Jeśli dojdzie do sprzedaży, będzie to bardzo tanio, prawie za darmo.

Czytaj: Ciężko pracował, aby zapewnić byłemu klubowi Manchester United jeden z największych talentów ofensywnych