Postawił żądanie, którego Modrić nie może zaakceptować

0
71
Modrić kontra rywal. (Zdjęcie: real, twitter)

Nie ma wątpliwości, że Luka Modrić ma niezwykle silną pozycję u Carlo Ancelottiego. Martin Ødegaard czekał na zmianę pokoleniową w Realu Madryt, która nigdy nie nadeszła. Teraz klub i 37-latek są razem gotowi na nowy sezon, ale według chorwackich mediów gigant La Liga złożył specjalne żądanie.

Kontrakt wygasa w czerwcu, a przy braku porozumienia między klubem a zawodnikiem zaczyna się rozprzestrzeniać niepewność co do tego, czy Modrić będzie kontynuował grę w przyszłym sezonie. Chorwat wierzy, że może grać w klubie przez kilka sezonów, na co musi zgodzić się zarząd Realu. Jest to jednak wymóg, który wstrzymał negocjacje.

Czytaj: Były piłkarz Chelsea wyciągnięty spod gruzów

Według Sportske Novosti, Real Madryt zażądał, aby Modrić przestał grać w reprezentacji Chorwacji, aby zapewnił dobrą kondycję w drużynie klubowej. Jeśli 37-latek nadal będzie grał z chorwacką flagą na koszulce, nie będzie przedłużenia umowy. Chorwackie media twierdzą, że jest to bardzo trudne do zaakceptowania dla Modricia, który niedawno stwierdził, że będzie grał dla Chorwacji tak długo, jak długo będzie go potrzebowała reprezentacja.

Czytaj: Kolejny trener odrzucił pracę w Leeds

Luka Modrić otrzyma od Realu Madryt ofertę nowego kontraktu, ale pod jednym warunkiem. Ultimatum postawionym przez klub z Madrytu ma być zakończenie przez zawodnika kariery reprezentacyjnej. Zobaczymy, na co zdecyduje się piłkarz. Co obstawiacie?