Potrzeba więcej, aby trzymać Kane’a z dala od areny Pucharu Świata

0
80
Trochę obolały, ale już na boisku podczas treningu. (fot. ostrogi, twitter)

Chociaż Harry Kane dał z siebie wszystko, aby strzelić gola w wygranym 6:2 meczu z Iranem, Anglia zamarła. Kapitan reprezentacji Anglii jest ważną postacią w zespole i to dzięki jego grze Anglia ma szansę na dostanie się do tabeli trofeów w mistrzostwach. Kiedy więc zawodnik Tottenhamu musiał wycofać się z powodu kontuzji kostki w meczu z Iranem, wielu na wyspie z piłkami wstrzymało oddech.

Kane ucierpiał na początku drugiej połowy meczu Anglii z Iranem. Jego prawa kostka wygięła się w nienaturalny sposób podczas walki z Mortezą Pouraliganji.

Różne angielskie media donosiły, że Kane został zabrany prosto na prześwietlenie, ponieważ istniały obawy, że może dojść do poważnej kontuzji. Teraz bramkarz drużyny narodowej Jordan Pickford informuje, że potrzeba więcej, aby trzymać Kane’a z dala od areny Mistrzostw Świata.

– Myślę, że jest w porządku. Prawdopodobnie jest trochę obolały, ale myślę, że wszystko w porządku, ponieważ był dzisiaj na treningu, więc to dobrze – mówił Pickford na środowej konferencji prasowej.

Czytaj: „Mam nadzieję, że zostanę na kolejne dziesięć lat”

Wygląda więc na to, że kapitan będzie gotowy na sobotni mecz z USA. Początek o 20:00.