Powinien opuścić londyński klub!

0
106
(zdjęcie: west ham, twitter)

„Myślę, że może rozkwitnąć w większym klubie”.

Ekspert Danny Murphy uważa, że ​​Declan Rice musi opuścić West Ham następnego lata, aby zmaksymalizować swój potencjał.

Przemawiając w podcastie Vibe with Five, Murphy powiedział: „Dużo rozmawiam z Decem i jego tatą, a on jest taki ambitny. Nie chodzi o to, że „jestem zdesperowany, by odejść”, ale rzeczywistość jest taka, myślę, że w zeszłym roku, zeszłego lata, kiedy ludzie mówili o jego odejściu, myślę, że (David) Moyes rozmawiał z nim, West Ham rozmawiał z nim i powiedział: weź jeszcze rok.”

„Myślę, że powiedzieli mu: „pozwolimy ci odejść tego lata”. Myślę, że powodem jest to, że mówi to na swojej konferencji prasowej, ponieważ West Ham, w zależności od tego, czy dostanie odpowiednią kwotę, będzie chciał godziwego udziału. Ale już czas, żeby odszedł, musi odejść”.

Czytaj: Ma 1,3 miliarda netto z najlepszego klubu w Europie

Murphy uważa również, że Rice powinien zmienić swoją rolę i częściej atakować, aby wykorzystać swój zestaw umiejętności.

„Co ciekawe, jeśli chodzi o Declana, rozmawiałem z nim ostatnio i ludzie się z nim nie zgodzą. Ale myślę i wiem, że bardziej by mu się to podobało, że mógłby być naprawdę niszczycielskim graczem „box-to-box” i strzelać gole. Myślę, że mógłby uzyskać podwójną liczbę bramek, wyobraź sobie go w drużynie City z Rodrim za nim, a potem na przykład z nim i De Bruyne.”

„West Ham nie jest drużyną opartą na posiadaniu piłki, dlatego musi częściej siedzieć, ponieważ [Tomas] Soucek idzie do przodu, jest ograniczony, a okazja West Ham jest zdesperowana i widzisz, jak rzuca się do przodu w ostatnich 10-20 meczach, to niewiarygodny widok, jak mija ludzi, ma to, co daje i idzie wokół pola karnego – on zdobędzie dwucyfrowe bramki.”