Premier League. Alan Pardew zwolniony z WBA.

0
658
Na zdjęciu Alan Pardew.

West Bromwich Albion po ośmiu porażkach z rzędu zwolniło trenera Alana Pardew. Do końca sezonu zespół Grzegorza Krychowiaka ma prowadzić Darren Moore.

56-latek prowadził WBA od listopada, gdy zastąpił zwolnionego Tony’ego Pullisa. Pod wodzą Pardew zespół wygrał tylko jeden mecz i zdobył osiem z 54 możliwych punktów. Cierpliwość jego szefów wyczerpała się po porażce przed własną publicznością 1:2 z Burnley. Na sześć meczów przed końcem zespół traci 10 punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie. Ciężkie zadanie w najbliższym czasie czeka nowego szkoleniowca oraz zespół, z Grzegorzem Krychowiakiem włącznie.

Razem z Pardew pracę stracił jego asystent John Carver. Zespół przejmie trener Darren Moore i poprowadzi zespół najprawdopodobniej do końca sezonu.

O piłce nożnej czytaj także na: f7sport.pl/pilka-nozna

Czy zespół z naszym rodakiem w składzie utrzyma się w Premier League? Może, to właśnie Krychowiak w najbliższym czasie dostanie kredyt zaufania, co wpłynie na dobrą grę zespołu? Trzymamy kciuki. Przed nadchodzącym mundialem przyda się dobra forma naszego defensywnego pomocnika.

Zdjęcie główne: Facebook.com