Przed nami kolejna szalona bitwa transferowa pomiędzy Arsenalem i Chelsea

0
6
Dla Arsenalu pogoń za podpisem Osimhena oznacza kolejną bitwę z miejskim rywalem, Chelsea. (zdjęcie: arsenal, twitter)

Dusan Vlahovic jest nadal łączony z Arsenalem, ale według źródeł Footballtransfer, Arsenal zdecydował się postawić na zupełnie innego typu napastnika, zawodnika, którego latem ścigały Manchester United, Chelsea i PSG.

W ubiegłym roku Victor Osimhen był jednym z najgorętszych napastników na rynku po ekstremalnym sezonie w Napoli, w którym zdobył dla klubu historyczny tytuł Serie A.

Dla Arsenalu pogoń za podpisem Osimhena oznacza kolejną bitwę z miejskim rywalem, Chelsea. Niewielu w Arsenalu przywołuje złe wspomnienia ze stycznia, kiedy Chelsea kupiła prawie ukończony transfer Mychajło Mudryka do Arsenalu, ale to wciąż przypomina ekipie Arsenalu, że Chelsea jest gotowa przekroczyć cenę rynkową, aby wygrać prestiżowe transfery. Tego lata dowiedział się o tym Liverpool, dwóch pomocników z listy życzeń Kloppa trafiło na Stamford Bridge.

CZYTAJ: Cahill wyjaśnia, dlaczego Chelsea jest o wiele kilometrów od tytułu

Według źródeł Footballtansfer, Chelsea przeprowadziła kilka rozmów z Osimhenem, a latem przyszłego roku napastnik stanie się celem nr 1 Chelsea. Źródła podają, że The Blues prowadzą obecnie czasochłonną bitwę o zdobycie podpisu Osimhena.

Dzięki Declanowi Rice zobaczyliśmy, że Arsenal także potrafi wygrywać największe pojedynki transferowe, z niecierpliwością więc będziemy śledzić nowe starcie gigantów o piłkarzy.

CZYTAJ: Arsenal sprzedaje utalentowanego pomocnika Marcelo Floresa