Przeprosiny Sergio Ramosa przyjęte

0
35
Sergio Ramos; zdjęcie: Sergio Romano: Twitter

Sergio Ramos przeprosił fotografa, którego popchnął po rozczarowującej porażce PSG w Lidze Mistrzów z Bayernem Monachium w środę.

Ramos został przyłapany, jak stukał jednego fotografa w plecy po tym, jak mężczyzna najwyraźniej zderzył się z nim, gdy oklaskiwał fanów na Parc des Princes. Następnie odwrócił się i zaatakował innego fotografa ze sporą siłą, gdy ten podszedł zbyt blisko.

Stało się to po tym, jak PSG zostało pokonane przez Bayern w meczu 1/16 Ligi Mistrzów, a ich były gracz Kingsley Coman strzelił jedynego gola w meczu.

Sergio Ramos przeprosił fotografa, którego popchnął po porażce PSG z Bayernem Monachium.

Zobacz także: Lewandowski wyłączony z gry w meczu Manchesteru United z Barceloną

Obrońca PSG zaatakował po tym, jak fotografowie podeszli do niego zbyt blisko po meczu

Jednak od tego czasu Ramos przeprosił, a fotograf – który nazywa się Markus Gilliar – ujawnił, że obrońca do niego zadzwonił.

Przeczytaj jeszcze: Lech Poznań remisuje w meczu Ligi Konferencji Europy UEFA

Gilliar udostępnił post na Instagramie, w którym hiszpańska gwiazda oklaskiwała kibiców PSG po porażce i powiedział: „Niespodzianka wieczorem: wczoraj Sergio Ramos skontaktował się ze mną osobiście i przeprosił za swoje zachowanie. Przeprosiny przyjęte, sprawa zamknięta @sergioramos”.

Ramos był wdzięczny Markusowi Gilliarowi za podzielenie się wiadomością o przeprosinach za incydent. Podzielił się wiadomością o przeprosinach na swojej historii na Instagramie i powiedział: „Danke (dziękuję) Marcus”.