Przerwa w meczu na pogaduszki sędziego z Robertem Lewandowskim

0
12
Pogaduszki w środku meczu; zdjęcie: infoSFCB: Twitter

Hiszpański sędzia Antonio Mateu Lahoz ma teraz światową reputację dzięki swojej unikalnej metodzie sędziowania, co po raz kolejny było widoczne podczas remisu Barcelony 0-0 z Gironą w poniedziałkowy wieczór.

Jego postępowanie w ćwierćfinale Mistrzostw Świata między Holandią a Argentyną spotkało się w grudniu z ostrą krytyką, nie tylko ze strony Lionela Messiego. To sprawiło, że jego silna osobowość, wcześniej sławna w Hiszpanii, była znana reszcie świata.

Przynajmniej w Hiszpanii ma reputację pozwalającego na faule, ale lubi być w ciągłym dialogu zarówno z zespołami, jak i menedżerami.

Zobacz jeszcze: Komentarze prasowe po meczu Bayernu Monachium z Manchesterem City

W poniedziałek wieczorem na Camp Nou DAZN Espana nagrał materiał filmowy Mateu Lahoza, który zatrzymał się w środku meczu, aby zapytać Roberta Lewandowskiego o jego życie poza boiskiem.

„Jak idzie w Barcelonie?” – Lahoz, ale Lewandowski go nie słyszy. „W Barcelonie?” – ponownie, gdy Lewandowski wzrusza ramionami, ale jego odpowiedzi nie widać.

Przeczytaj także: Inter bliżej półfinału Ligi Mistrzów

Lahoz był wcześniej chwalony przez wielu za umiejętność wyjaśniania swoich decyzji, ale ostatnio ściągnął na siebie krytykę za brak tolerancji dla menedżerów i graczy proszących o wyjaśnienia.