PSG wykazuje duże zainteresowanie zawodnikiem z Championship

0
0
PSG skontaktowało się z przedstawicielami Crysencio Summerville w sprawie transferu. (zdjęcie: Media Parisien, x)

Football League Championship nie bez powodu nazywana jest najlepszą drugą ligą w Anglii, bo nawet czołowe kluby interesują się tamtejszymi zawodnikami.

Według holenderskiej publikacji De Telegraaf, PSG zwróciło uwagę na skrzydłowego Leeds United, Crysencio Summerville’a. Paryżanie uznali 22-latka za kluczowy transfer w letnim oknie transferowym.

PSG bezpośrednio skontaktowało się z przedstawicielami Crysencio Summerville’a w sprawie transferu tego lata. Paryżanie mają konkurencję w postaci Chelsea i Liverpoolu. PSG ma jednak najlepsze atuty, aby pozyskać zawodnika Leeds United.

CZYTAJ: Obrońca PSG ogłosił, czy zostaje w klubie

Skrzydłowy strzelił 21 goli w 49 meczach Leeds United we wszystkich rozgrywkach w zeszłym sezonie i od dłuższego czasu przyciąga uwagę klubów Premier League.

Wśród zalotników znalazły się Liverpool i Chelsea, a Brighton prowadziło wstępne rozmowy, ale według doniesień „Mewy” nie były w stanie sprostać żądaniom finansowym Leeds, które szacuje się na 35–40 milionów funtów.

CZYTAJ: Oferta Chelsea przyjęta. Pomocnik Leicester poszedł w ślady głównego trenera

Leeds nie sformalizowało powrotu do Premier League po przegranej w ostatnim meczu barażowym z Southampton (0:1), a klub już pogodził się z koniecznością sprzedaży zawodników latem w związku z żądaniami Finansowego Fair Play.