PZPN przedłużył umowę ze sponsorem reprezentacji na dłużej. To największa umowa w historii polskiego rynku!

0
788

PZPN przedłużył umowę z firmą bukmacherską STS. Od teraz ta sieć jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski. To największa umowa sponsorska, jaką podpisała polska firma bukmacherska. 

– Wiedzieliśmy, że naszym minimum jest przedłużenie umowy w roli oficjalnego partnera reprezentacji, ale chcieliśmy też iść wyżej jako sponsor. Rozpoczęliśmy rozmowy z PZPN, który powiedział nam jasno, że w związku z tym, iż może mieć jednego sponsora z każdej branży, to chciałby mieć u siebie bukmachera na szczeblu wyżej. Podpisaliśmy umowę na 4,5 roku. To dla nas bardzo duży temat, ale wierzę że obie strony wciąż będą usatysfakcjonowane współpracą – powiedział Mateusz Juroszek, prezes firmy bukmacherskiej STS, która została oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w wywiadzie dla Sport.pl.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zarówno Real Madryt, jak i Barcelona zapłacą ponad 2 miliardy za sensację Liverpoolu

Firma bukmacherska STS związała się z PZPN umową, która będzie obowiązywać do końca 2022 roku. Wraz z początkiem sierpnia STS będzie oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski. Logotyp firmy będzie znajdował się na biletach na mecze kadry, na ściankach, na tle których piłkarze rozmawiają z dziennikarzami, w programach meczowych.

– Przedłużenie kolejnych umów sponsoringowych to dowód na to, że inwestycja w reprezentację Polski przynosi oczekiwane efekty, a PZPN jest godnym zaufania partnerem, z którym warto wiązać się na długie lata. Kontrakt z firmą STS, obowiązujący aż do końca 2022 roku, jest konsekwencją naszej dotychczasowej, bardzo dobrej współpracy. Z przyjemnością obserwujemy działania STS-u, który w swoich aktywnościach często podkreśla przywiązanie do drużyny narodowej. Jestem przekonany, że sponsoring reprezentacji Polski w kolejnych latach znacznie przyczyni się do realizacji coraz to ambitniejszych celów spółki – powiedział sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki, cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

– Współpraca z kadrą narodową umożliwia nam dotarcie do fanów piłki nożnej z całej Polski i to na poziomie ponad klubowym. Przedłużenie współpracy z PZPN to naturalna konsekwencja rosnącej pozycji STS na rodzimym rynku – powiedział Mariusz Juroszek, prezes STS dla Sport.pl

Zdjęcie główne: Facebook.com