PZPN zaprezentował nowe koszulki reprezentacji Polski. Podobają Wam się?

0
3
Nowe koszulki reprezentacji Polski. (zdjęcie: Robert Lewandowski, Facebook)

Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN) zaprezentował najnowsze koszulki reprezentacji Polski, która ma zadebiutować w nich w nadchodzącym meczu barażowym z Estonią. Nawiązując do nostalgicznego ukłonu w stronę projektów z lat 80., koszulki są ozdobione charakterystycznym emblematem białego orła umieszczonym pośrodku.

Zgodnie z zapowiedzią koszulki składają hołd polskiemu dziedzictwu piłkarskiemu, jednocześnie zawierają nowoczesne elementy zapewniające optymalną wydajność na boisku. Ponieważ emblemat orła zajmuje centralne miejsce, koszulki mają budzić poczucie dumy narodowej zarówno wśród fanów, jak i graczy.

„Wprawne kibicowskie oko dostrzeże, że najnowsze koszulki reprezentacji Polski to nostalgiczny powrót do desingu lat 80. minionego wieku. Ulokowany w centrum orzeł jest najważniejszą częścią obu trykotów” – czytamy w opisie nowych koszulek.

CZYTAJ: Polska sztafeta przechodzi do historii. Zdobyli medal na Mistrzostwach Świata!

Trzy wersje do wyboru

Koszulki, których premiera zaplanowana jest na 21 marca, w dzień meczu z Estonią, będą dostępne w trzech wersjach: Vapor, Stadium i Top. Chociaż dokładna cena nie została ujawniona, kibice mogą spodziewać się możliwości zakupu tych nowych strojów, kibicując polskiej drużynie podczas kluczowych meczów.

Podczas gdy polska reprezentacja narodowa przygotowuje się do kluczowych meczów barażowych z Estonią, a w finale potencjalnie może zagrać z Walią lub Finlandią, kibice mogą okazać swoje wsparcie, zakładając nowo zaprezentowane koszulki. Łącząc nostalgię i nowoczesność, koszulki te symbolizują jedność i siłę polskiego futbolu.

CZYTAJ: Robert Lewandowski zachwyca, gdy Barcelona triumfuje nad Atletico Madryt