Strona główna Tenis Radwańska nagrała piosenkę na potrzeby swojego benefisu. Wydarzenie już 21 maja!

Radwańska nagrała piosenkę na potrzeby swojego benefisu. Wydarzenie już 21 maja!

0
Radwańska nagrała piosenkę na potrzeby swojego benefisu. Wydarzenie już 21 maja!

21 maja 2019 roku Agnieszka Radwańska oficjalnie pożegna się z tenisem podczas benefisu w Tauron Arenie Kraków. Wydarzenie będzie się składać z części sportowej i artystycznej. W jednej z nich Radwańska zaprezentuje swoje nowe oblicze. Podczas imprezy zaśpiewa piosenkę nagraną specjalnie na krakowski benefis.

26 marca podczas konferencji dotyczącej programu benefisu organizatorzy wraz z Radwańską zdradzili kilka szczegółów. W części artystycznej benefisu wystąpią m.in. Maryla Rodowicz I Piotr Rubik. Podczas sportowej odsłony imprezy zebrani podsumują karierę zawodową Radwańskiej. Zaprezentowane zostaną filmy będące wspomnieniami o polskiej tenisistce. Głos zabiorą również najbliżsi Radwańskiej. Wszyscy będą jednak zdecydowanie czekać najbardziej na wystąpienie samej Radwańskiej, która podzieli się z nimi ukrytym talentem muzycznym.

Nowe zdolności

Po zakończeniu kariery, Radwańska ma w końcu czas na realizowanie innych pasji, Jedną z nich jest muzyka. Zbliżający się benefis jest idealnym miejscem do zaprezentowania nowych zainteresowań byłej już tenisistki. Stąd też wziął się pomysł na nagranie piosenki.

W zrealizowaniu utworu pomogli Radwańskiej Piotr Rubik, Jacek Cygan i aktywna tenisistka Carolina Woźniacki. Piotr Rubik i Jacek Cygan odpowiadają za muzyczną i tekstową cześć piosenki. Z kolei Radwańska z Woźniacką zajęły się nagraniem wokali.

Z okazji mojego benefisu, który już 21 maja odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie, dostałam propozycję nagrania piosenki z Karoliną Woźniacką. Zgodziłam się, to jedno z moich marzeń, które chciałam zrealizować po zakończeniu kariery. Koniec kilkunastoletniej przygody z tenisem stał się dla mnie szansą na realizację innych interesujących wyzwań, zupełnie niezwiązanych ze sportem

– mówi Agnieszka Radwańska (źródło)

Podczas konferencji zaprezentowano zapowiedź piosenki i teledysku. Całość Radwańska zaśpiewa podczas benefisu.

Agnieszka Radwańska i jej piosenka

Agnieszka Radwanska kończy swoją wielką przygodę z tenisem ????, ale już ma dla Was niespodziankę! ❤️????????????Razem z Caroline Wozniacki nagrała piosenkę „We love tenis” (tekst Jacek Cygan, muzyka Piotr Rubik). Posłuchajcie ⤵️⤵️Piosenka powstała z okazji uroczystego benefisu wieńczącego karierę sportową Agnieszki Radwańskiej. Na transmisję zaprosimy Was 21 maja do TVP1| #BądźmyRazem

Publisert av Bądźmy Razem. TVP Tirsdag 26. mars 2019

Benefis będzie transmitowany m.in. na TVP 1.

 

zdjęcie: źródło