Rashford mówi kibicom, co ma się wydarzyć

0
34
Jesteśmy w grze. (zdjęcie: united, twitter)

To gracze na boisku mają wyczucie tego, co dzieje się w Premier League. Możemy myśleć i wierzyć we wszystko, co chcemy, siedząc wygodnie na naszych sofach, o szansach Manchesteru United na podniesienie trofeum Premier League, ale kiedy zapytasz Marcusa Rashforda, informacje stają się bardziej wiarygodne.

„Jesteśmy w grze i jesteśmy blisko” – powiedział zdobywca dwóch bramek Rashford po zdobyciu trzech punktów w meczu z Leicester w niedzielę.

Czytaj: Zwolni szefa Manchesteru United!

„Jesteśmy w wyścigu o tytuł, utrzymujemy kontakt z Arsenalem i Man City.”

Strata „Czerwonych Diabłów” do lidera Arsenalu wynosi pięć punktów.

(z google)

Manchester United skupi się w tym tygodniu na własnych zadaniach, których ma mnóstwo. Chodzi o rewanżowy mecz z Barceloną w Lidze Europy w czwartek i finał ligi z Newcastle w niedzielę.

Rashford zapytany o wyścig o mistrzostwo Anglii, odpowiedział: „Jesteśmy blisko, ale obie drużyny przed nami są bardzo dobre i grają świetny futbol. Trzeba skupić się na sobie, grać najlepiej jak to możliwe i punktować.”

Wraz ze stwierdzeniem Rashforda, że ​​jesteśmy blisko walki o tytuł w Premier League, kibice United muszą być zadowoleni, że Erik ten Hag był zirytowany pierwszą połową w meczu przeciwko Leicester. Holender doskonale wie, że mogło się to skończyć inaczej niż wygodnym zwycięstwem 3:0, tutaj trzeba dopracować szczegóły.

Czytaj: Rozchwytywany napastnik potwierdza, że ​​po sezonie odejdzie z klubu

Kolejny mecz Premier League? Na Anfield, 5 marca. Nie możemy się doczekać. Marcus Rashford powiedział kibicom Man United o możliwościach w tym sezonie. Dodatkowo, w wywiadzie pomeczowym Rashford podkreślił, że dalej poprawia się na treningach i nie spocznie na laurach.