Ratcliffe zgodził się na pierwszą letnią umowę transferową Manchesteru United

0
7
Man Utd powalczy o gwiazdę Realu. Transferowy hit i ogromne pieniądze na horyzoncie! (zdjęcie: Red Central, X)

Nowy zarząd Manchesteru United, na którego czele stoi Sir Jim Ratcliffe, zaczyna snuć plany na letnie okno transferowe i już wiadomo, w kogo „Czerwone Diabły” celują w pierwszej kolejności.

Według The Metro, Ratcliffe zgodził się na transfer skrzydłowego Crystal Palace Michaela Olise, który w swoim kontrakcie ma klauzulę odstępnego wynoszącą 60 milionów funtów. Nie wiadomo jeszcze, czy Manchester United zapłaci tę kwotę, czy będzie targował się z londyńskim klubem.

Michael Olise jest otwarty na dołączenie do Manchesteru United. Jego klauzula odstępnego wynosi 60 milionów funtów.

Oczekuje się, że przeprowadzka Olise na Old Trafford zamknie problematyczne prawe skrzydło ataku, gdzie Anthony, który w tym sezonie nie wystąpił ani razu w Premier League, nie zachwyca, a Jadon Sancho ma opuścić Manchester United.

CZYTAJ: Borussia Dortmund golem Sancho pokonała PSV i awansowała do ćwierćfinału Ligi Mistrzów

Manchester United będzie latem chciał pozyskać także środkowych i lewych obrońców. Pozycja na flance jest szczególnie dotkliwa po kontuzjach Luke’a Shawa i Tyrella Malacii.

Warto przypomnieć, że wcześniej informowaliśmy, że przedstawiciele Manchesteru United podróżują po Europie w poszukiwaniu podpisów na letnie okienko transferowe.

CZYTAJ: Szefowie Manchesteru United podróżują po Europie w poszukiwaniu wzmocnień dla składu