Real Madryt szuka nowego Galacticos

0
62
Reece James (zdjęcie: chelsea, twitter)

Real Madryt skupia się na gwieździe Chelsea, Reece James, i nawet jego imponująca cena nie odstrasza klub. Reece James przeszedł przez szeregi w Chelsea i udowodnił, że może pełnić wiele ról.

23-latek to doskonały piłkarz, który jest niewątpliwie jednym z najbardziej obiecujących graczy Chelsea. Nic dziwnego, że Reece James niedawno podpisał nową i ulepszoną długoterminową umowę. We wrześniu 2022 roku przedłużył kontrakt z Chelsea do 2028 roku. Tego lata będzie niespokojnie na Stamford Bridge, wielu graczy odejdzie.

Czytaj: Pozbawiony sześciu punktów

Chelsea nie ma w zwyczaju sprzedawać swoich najważniejszych zawodników, chyba że zmusza ich do tego sytuacja kontraktowa – tak było w przypadku Thibaut Courtois i Edena Hazarda, którzy Stamford Bridge opuszczali na rok przed końcem swoich umów.

James miał problemy, podobnie jak reszta jego kolegów z drużyny Chelsea w tym sezonie. W rzeczywistości kontuzje wykluczyły go z gry przez większą część sezonu, ograniczając jego czas gry do zaledwie 19 meczów we wszystkich rozgrywkach. Jednak strzelił dwa gole i dwie asysty w tych meczach.

Real Madryt jest gotów złożyć szaloną ofertę i po raz pierwszy od dłuższego czasu jest skłonny wydać dużo pieniędzy tego lata.

Według Football Insider, Real Madryt podziwia Jamesa od dłuższego czasu, a teraz strona ze stolicy Hiszpanii uczyniła Jamesa swoim priorytetem.

W rzeczywistości uważa się, że Los Blancos są gotowi złożyć ofertę przekraczającą 100 milionów euro. Transfer na taką skalę umieściłby Jamesa w szeregach Galacticos.

Pomimo znacznego zainteresowania ze strony Realu, Chelsea „jest przekonana, że ​​James pozostanie w klubie”, jak twierdzi Pete O’Rourke z Football Insider. Ale biorąc pod uwagę dramat w Chelsea w tym sezonie, przeprowadzka do Realu Madryt może wydawać się atrakcyjną propozycją.

Czytaj: Ciekawe pseudonimy – Gwiazdy Chelsea wyśmiewają Pottera