Reprezentant Realu Madryt w Londynie – rozpoczął walkę o tego piłkarza

0
39
Real Madryt ma wielki problem przed meczem z Barceloną. Z powodu kontuzji z gry wypada Ferland Mendy. (zdjęcie: real, twitter)

Według Fabrizio Romano, trwają rozmowy między Judem Bellingham a Realem Madryt. Dziennikarz twierdzi, że pomocnik Borussii Dortmund wciąż nie zdecydował się na następny ruch.

Reprezentant Anglii z pewnością będzie jednym z najbardziej pożądanych nazwisk na rynku tego lata po znakomitej formie w swoim czasie w Bundeslidze, ale nie jest jeszcze jasne, gdzie będzie grał dalej.

Czytaj: Liga Mistrzów na Dzień Kobiet

Wczoraj dziennikarz Santi Aouna napisał na Twitterze, że ojciec Bellinghama spotkał się w Londynie z szefem rekrutacji Realu Madryt, Juni Calafatem, ale Romano mówi, że ojciec zawodnika odbywa obecnie tego rodzaju spotkania co tydzień…

Wyjaśniając sytuację, Romano powiedział: „Ojciec Bellinghama co tydzień organizuje spotkania, tak samo jak dyrektor Borussii, Sebastian Kehl. Kluczową kwestią jest decyzja Bellinghama, a ta jeszcze nie została podjęta.”

Real Madryt dobrze by zrobił, gdyby wygrał wyścig o podpis Bellinghama, który mógłby być idealny, by ostatecznie zastąpić starzejący się duet Luka Modric i Toni Kroos w środku pola.

Od kilku miesięcy krążyły pogłoski, że Real Madryt krąży w kierunku 19-latka w ramach zmiany pokoleniowej w królewskim klubie, teraz dialog jest w toku.

Czytaj: Pochettino w końcu zrozumiał, czego chce

Mimo to z pewnością znajdą się kluby Premier League, które będą chciały zwabić 19-latka z powrotem do Anglii i dopiero się okaże, czy spodoba mu się szansa powrotu do domu, czy też będzie chciał kontynuować swój rozwój za granicą po tak dobrych wynikach w swoim czasie w Niemczech.

Borussia Dortmund intensywnie pracuje nad przekonaniem Bellinghama do dalszego rozwoju w Dortmundzie, ale kiedy trwają rozmowy z gigantami, wyścig dla klubu z Bundesligi prawdopodobnie się skończył.

Jak niedawno ujawnił Romano, także Liverpool i Manchester City chcą podpisać umowę z Bellinghamem i zacząć z nim pracować.

Bellingham bez wątpienia mógłby dobrze pasować do każdego z tych zespołów.