Rodrygo jest na radarach czołowych klubów Premier League

0
2
Vinicius Junior i Rodrygo. (zdjęcie: Ashish, x)

Przybycie Kyliana Mbappé do Realu Madryt może być katalizatorem wielu metamorfoz w składzie „Los Blancos”. Wcześniej informowaliśmy, że transfer Francuza może być pretekstem do pożegnania z Viníciusem Júniorem, a teraz przyszłość kolejnego napastnika na Santiago Bernabéu jest niepewna.

Przyszłość Rodrygo staje się niepewna i jeśli władze Realu Madryt uznają, że nadszedł czas, aby opuścił Madryt (choć sam jeszcze tego nie zamierza), to według Diario Sport może on przenieść się do jednego z czterech klubów Premier League: Manchesteru United, Manchesteru City, Liverpoolu lub Arsenalu.

CZYTAJ: Arsenal FC ostrzy zęby na Isaka

To właśnie te zespoły, według Diario Sport, są zainteresowane Brazylijczykiem, ale Real Madryt nie jest jeszcze gotowy, aby go wypuścić. Jego kontrakt obowiązuje do 2028 roku. Jeśli jednak Rodrygo będzie chciał opuścić klub, albo sami „Los Blancos” wskażą mu drzwi – wtedy kwota transferu zacznie się od 100 milionów euro.

Dodatkowo, piłkarzem Realu Madryt interesuje się również PSG i Chelsea. Real Madryt niechętnie go sprzeda, ale może skusić się na solidną ofertę za zawodnika.

CZYTAJ: PZPN zaprezentował nowe koszulki reprezentacji Polski. Podobają Wam się?