Roma nie zatrzyma Lukaku? Chelsea chce sprzedać napastnika gdzie indziej!

0
5
Romelu Lukaku nie zostanie w Romie? Chelsea ma inne plany. (zdjęcie: THE CHELSEA FORUM, x)

Napastnik Chelsea Romelu Lukaku spędza ten sezon na wypożyczeniu w AS Romie, ale niewiele wskazuje na to, że zawodnik pozostanie zarówno w Londynie, jak i w Rzymie.

Szefowie „The Blues” na czele z Toddem Boehly chcą sprzedać napastnika jak najbardziej korzystnie w kontekście problemów Finansowego Fair Play i tutaj, jak podaje La Gazzetta dello Sport, z pomocą mogą przyjść kluby saudyjskie, które mogą kupić zawodnika.

Chelsea latem chce sprzedać belgijskiego napastnika i liczy na zainteresowanie 30-latkiem ze strony klubów z Arabii Saudyjskiej – donosi włoski dziennik La Gazzetta dello Sport. Tamtejsze zespoły dysponują ogromnymi środkami finansowymi i „The Blues” mogliby odzyskać znaczną część zainwestowanych w Belga pieniędzy.

CZYTAJ: Legendarny bramkarz po zakończeniu sezonu opuści Serie A

Chelsea chce sprzedać Romelu Lukaku i ma nadzieję, że drużyna z Arabii Saudyjskiej złoży wysoką ofertę.

Latem ubiegłego roku Belg odrzucił ofertę klubu Al-Hilal, który był gotowy płacić mu 50 milionów euro rocznie, ale biorąc pod uwagę fakt, że Lukaku zdaje sobie sprawę, że AS Roma go nie wykupi, a Chelsea chce się z nim rozstać, napastnik niedawno powiedział, że mistrzostwa Arabii Saudyjskiej są „jednymi z najlepszych na świecie”.

Chelsea w 2021 roku za wychowanka Anderlechtu Bruksela zapłaciła aż 113 milionów euro. Lukaku nie sprawdził się na Stamford Bridge.

CZYTAJ: Trener Premier League może opuścić klub po zainteresowaniu Liverpoolu i Bayernu