Ronaldo gotowy na nowy klub!

0
59
Oczywiście należy świętować niezależnie od tego, kto zdobędzie bramkę

Cristiano Ronaldo podjął decyzję w sprawie swojego nowego klubu i wygląda na to, że odejdzie z europejskiego futbolu.

Były napastnik Sportingu CP, Realu Madryt, Juventusu i Manchesteru United jest obecnie bez klubu po uzgodnieniu z tym ostatnim warunków rozwiązania umowy. Wybuchowy wywiad z Piersem Morganem, w którym Ronaldo ostro skrytykował klub, doprowadził do zerwania relacji na Old Trafford.

Czytaj: Ronaldo otrzymał kolejną absolutnie szaloną ofertę

Krążyły plotki, że Cristiano Ronaldo może być zmuszony szukać kolejnej umowy poza Europą. Według Marca, gwiazda Portugalii po mundialu pozostanie na Bliskim Wschodzie. Po mundialu podpisze kontrakt z Al-Nassr.

Jego kontrakt, według wcześniejszych doniesień, będzie wart 200 milionów euro rocznie i będzie obowiązywał przez dwa i pół roku, co daje łączną wartość pół miliarda euro. Ronaldo będzie miał 40 lat, kiedy umowa się skończy.

To oznacza koniec pewnej ery w czołówce europejskiej piłki nożnej. Ronaldo dominuje od prawie dwóch dekad. Prawdopodobnie jeden z dwóch graczy, którzy zdefiniowali większość XXI wieku w piłce nożnej, przeprowadzka do Al-Nassr jest zatem dużym krokiem z dala od światła reflektorów dla supergwiazdy.