Ronaldo, który przyczynił się do zwolnienia Rudi Garcia, pomoże sprowadzić Zinedine Zidane lub José Mourinho

0
24
Cristiano Ronaldo.

Nie jest łatwo być supergwiazdą Cristiano Ronaldo. Zarabia prawie miliard złotych rocznie grając w piłkę nożną, a jednocześnie musi pilnować, by jego druga połówka wydawała wszystko na drogie torby i markowe ciuchy.

Jego trener w Al-Nassr, Rudi Garcia zdenerwował Ronaldo tak bardzo, że doszło do zamieszek w szatni, co jest bardzo odważne, biorąc pod uwagę, że jest w kraju, w którym można kogoś powiesić za czytanie Harry’ego Pottera. Podczas gdy klub czeka na przylot nowego trenera, trener zespołu w kategorii wiekowej U-19, Dinko Jelecic, również chwilowo przejął drużynę Al-Nassr.

CZYTAJ: Tym razem walkę o władzę wygrywa Cristiano Ronaldo

Mając do dyspozycji miliardy pieniędzy z Arabii, Ronaldo pomoże Al-Nassr w zwabieniu legend menedżerskich Zinedine’a Zidane’a lub José Mourinho.

CBS sport pisze, że Cristiano Ronaldo osobiście, za pośrednictwem jednego ze swoich osobistych asystentów, skontaktował się z niektórymi osobami zarówno Zinedine’a Zidane’a, jak i José Mourinho i przedstawił ofertę wynagrodzenia w wysokości 600 milionów pensji i 5 darmowych podróży do domu rocznie.

CZYTAJ: Moisés Caicedo, Nicolò Barella i Matheus Nunes to trzy opcje za Bellinghama

Zinedine Zidane jest wolny na rynku, nie pracował jako trener od czasu odejścia z Realu Madryt.

José Mourinho jest obecnie zatrudniony w AS Roma, ale pojawiło się kilka plotek, że chce odejść z klubu.