Ronaldo odpowiada „zazdrosnemu” Wayne’owi Rooneyowi

0
237
Wayne Rooney zakpił z Cristiano Ronaldo na wizji.

Cristiano Ronaldo zaatakował Wayne’a Rooneya po tym, jak ten zasugerował, że Manchester United powinien przenieść go na koniec sezonu.

Rooney pojawił się jako ekspert Sky Sports w poniedziałek wieczorem i wypowiedział zjadliwy werdykt na temat obecnej sytuacji United po remisie 1:1 u siebie z Leicester City w weekend.

Były kapitan United twierdził, że podopieczni Ralfa Rangnicka są już poza wyścigiem, aby zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwórce w Premier League i powiedział, że „jest kilku graczy, których muszą odpuścić” tego lata.

Rooney wymienił także Ronaldo i Paula Pogba jako dwóch graczy, których United powinien zostawić w tyle po zakończeniu sezonu.

Ale Ronaldo odpowiedział dosadnym komentarzem na Instagramie swojemu byłemu koledze z United.

Rooney opublikował swoje zdjęcie z programu Monday Night Football w Sky Sports obok gospodarza Dave’a Jonesa i innego eksperta Jamiego Carraghera, a Ronaldo napisał: „Dwóch zazdrosnych”.

Cristiano Ronaldo oskarżył Wayne’a Rooneya o bycie „zazdrosnym” (Instagram)

Zapytany, czy transfer Ronaldo pomógł United, Rooney powiedział w poniedziałek Night Football: „W tej chwili muszę powiedzieć, że nie. Cristiano Ronaldo nie przyniósł zamierzonych rezultatów.”

„Myślę, że strzelił gole, strzelił ważne gole w Lidze Mistrzów na początku sezonu. Zdobył hat-tricka przeciwko Tottenhamowi.”

„Ale jeśli patrzysz na przyszłość klubu, musisz sięgnąć po młodszych, głodnych gry zawodników, którzy najlepiej podniosą poziom Manchesteru United w ciągu najbliższych dwóch lub trzech lat.”

„Cristiano z pewnością nie jest graczem, którym był, gdy miał 20 lat. I tak się dzieje, to jest piłka nożna. Jest bramkostrzelny, ale w pozostałych aspektach gry potrzeba czegoś więcej. Potrzebują młodych, głodnych gry graczy.”

„Myślę, że mają dobrych młodych piłkarzy. Myślę, że Sancho będzie lepszy w przyszłym roku, myślę, że Marcus będzie lepszy w przyszłym roku.”

„Mają dobrych młodych piłkarzy, myślę, że Jesse Lingard powinien dla nich grać, ponieważ on wnosi energię, wnosi jakość. Scott McTominay spisał się dobrze, więc mają kilku dobrych młodych graczy.”

Czytaj: Ronald Araujo zadaje cios Manchesterowi United i Liverpoolowi

„Muszą po prostu zdobyć tę pewność siebie, sprawić, by uwierzyli, że są dobrymi graczami i osiągają lepszy poziom, a potem oczywiście nowy menedżer, ktokolwiek nim będzie, sprowadzi swoich graczy i spróbuje odbudować tę grupę” – mówi Rooney.