Strona główna Piłka Nożna Ronaldo opuszcza Starą Damę?

Ronaldo opuszcza Starą Damę?

0
Ronaldo opuszcza Starą Damę?

Według doniesień włoskiego dziennika Corriere della Sera Ronaldo rozważa rozstanie z Juventusem po zakończeniu obecnego sezonu. Portugalska legenda jest ponoć niezadowolona ze współpracy.

Ronaldo miał być dla Starej Damy kluczem do wygrania Ligii Mistrzów. Transfer Portugalczyka okazał się jednak niewystarczający. Klub po raz kolejny odpadł z rozgrywek.

Według włoskiego dziennika piłkarz czuje się osamotniony w walce na boisku. Po ostatnich meczach Juventusu z Ajaxem trudno nie odnieść podobnego wrażenia. Podczas spotkań z Holendrami Portugalczyk jako jedyny z graczy z pola zdawał brać na siebie odpowiedzialność za losy klubu w rozgrywkach.

Ronaldo przeszedł do Juventusu za ok. 100 mln euro. Do tej pory rozegrał z klubem 38 meczów, podczas których strzelił 26 bramek i zaliczył 12 asyst.

Portugalczyk przeszedł do Juventusu, aby wygrać Ligę Mistrzów z kolejnym zespołem, chcąc udowodnić tym samym swoją wartość i skuteczność. Wygląda na to, że skoro Portugalczyk nie osiągnął celu, a jego współpraca z zespołem nie układa się najlepiej, to doniesienia włoskiego dziennika mogą być prawdą. Na weryfikację tych informacji trzeba będzie poczekać do kolejnego okienka transferowego lub oświadczenia samego Ronaldo.

 

 

Źródło: link

Zdjęcie: źródło