Ronaldo otrzymał kolejną absolutnie szaloną ofertę

0
81

Portugalia już awansowała z grupy H mistrzostw świata po wygraniu wszystkich dwóch pierwszych meczów i przegranej (1:2) z Koreą Południową. Nikt nie wskazuje Cristiano Ronaldo jako wielkiego bohatera kraju, strzelił tylko jednego gola i to z rzutu karnego.

Kontrakt Ronaldo z Manchesterem United został całkowicie rozwiązany i może on podpisać kontrakt w dowolnym momencie.

Zarówno Bayern Monachium, jak i Chelsea prowadziły dialog w sprawie transferu, ale te dialogi muszą się zakończyć. Juventus, który mówił o sprowadzeniu go z powrotem, ma ogromne problemy prawne i teraz walczy o własne przetrwanie, a Inter Miami poddał się po tym, jak usłyszał żądanie wynagrodzenia portugalskiej supergwiazdy.

Czytaj: Kolejny gigant zamyka drzwi przed Ronaldo

Niewiele klubów w Europie jest otwartych na perspektywę pozyskania 37-latka, ale sytuacja wygląda zupełnie inaczej w Saudi Professional League.

Klub Al-Nassr złożył ofertę o wartości 500 mln euro do lata 2025 roku, z której podobno zadowolony jest Ronaldo, ale teraz pojawiła się nowa oferta z państwa Zatoki Perskiej. Oferta jeszcze większa i przez to jeszcze bardziej szalona, ​​ale jest „mały problem”.

Według Sky Sports, klub Al Hilal skontaktował się z Ronaldo i złożył ofertę, która jest o około miliard wyższa niż ta, którą otrzymał już od kolegi z Saudi Professional League, Al-Nassra.

Problem polega na tym, że: „Al-Hilal może kupować piłkarzy tylko latem”. A Cristiano Ronaldo chce dołączyć do jakiegoś klubu najszybciej, jak to możliwe.

Al-Nassr prowadzi więc szalony wyścig, ale ich konkurent wystąpił z propozycją, która może wszystko zmienić. -Al-Hilal oferuje płacenie 100% pensji Ronaldo w dowolnym klubie na świecie do lata, jeśli zobowiąże się do podpisania trzyletniego kontraktu, który będzie obowiązywał od 1 lipca 2023 roku.