Ronaldo skomentował porażkę Portugalii

0
221
Cristiano Ronaldo. Źródło: Instagram/cristiano

Cristiano Ronaldo troszkę ochłonął po porażce Portugalii podczas meczu eliminacji MŚ 2022 z Serbią. – Portugalia zmierza do Kataru! – napisał piłkarz na Instagramie.

– Piłka nożna raz po raz pokazuje nam, że czasami to właśnie najbardziej kręte ścieżki prowadzą do najbardziej pożądanych rezultatów. Wczorajszy wynik był niewystarczający, żeby nas zadowolić – napisał Ronaldo na Instagramie po przegranym meczu z Serbią 1:2.

Reprezentacja Portugalii zawiodła na całej linii w meczu z Serbią. Podopieczni Fernando Santosa w niedzielny wieczór doznali na własnym boisku zaskakującej porażki. Przegrali z Serbią.

Ronaldo był załamany tą porażką w ostatniej minucie spotkania eliminacji MŚ 2022.  Przyjezdni gola na wagę wygranej zdobyli w 90. minucie. Piłkarz nie ukrywał swojego niezadowolenia po ostatnim gwizdku arbitra meczu w Lizbonie.

W poniedziałek Ronaldo zamieścił wpis na Intagramie, dodając otuchy w serca kibiców portugalskiej kadry:

– Cel obecności na mundialu 2022 jest wciąż żywy i wiemy, co musimy zrobić, by się tam dostać. Bez wymówek. Portugalia zmierza do Kataru! – zapowiedział.

Po sensacyjnej wygranej w Lizbonie grupę A el. MŚ 2022 wygrała Serbia (20 pkt.), która wywalczyła bezpośredni awans i już może myśleć o grze w Katarze. Zaś Portugalczyków (17 pkt.), którzy zajęli drugie miejsce – podobnie jak Polska – czeka batalia w dwuetapowych barażach (półfinały i finał).

Telewizyjne kamery wyłapały, jak 36-latek zareagował po końcowym gwizdku. Portugalski gwiazdor nie krył swoich emocji. Gdy Fernando Santos podszedł do niego, Ronaldo zaczął gestykulować.

Czytaj: FIFA podjęła decyzję w sprawie Matty’ego Casha!