Rozpoczęły się negocjacje z Alexisem Mac Allister

0
63
Alexis Mac Allister dziękuje swoim fanom.

Alexis Mac Allister jest łączony z Chelsea i Arsenalem, ale to nie jedyne kluby, które chcą po pozyskać.

Gwiazda Brighton, Alexis Mac Allister, jest śledzona przez wiele klubów przed letnim okienkiem transferowym, a niektóre raporty twierdzą, że dwa kluby na poważnie przystąpiły do rywalizacji o jego podpis. Chelsea jest jednym z tych klubów, a football.london pisze, że pomocnik jest poważną opcją dla The Blues.

Mówi się również, że Arsenal jest bardzo zainteresowany Mac Allisterem.

Czytaj: Arabia Saudyjska obsypie pieniędzmi José Mourinho, jeśli zostanie trenerem tego klubu

Ojciec i agent Maca Allistera, Carlos, powiedział TyC Sports w lutym: „Na razie jest w Brighton. Bardzo dobrze, że wrócił z mundialu i nie naciskał na odejście, ciesząc się spokojnie swoim sukcesem w zespole, który bardzo go kocha. Przyjęcie, jakie otrzymał, było wspaniałe. Jest bardzo szczęśliwy w klubie. Wiemy, że w lipcu będą szanse na odejście. Ale przed mundialem Alexis przedłużył kontrakt, więc klub ma okazję dokonać dużej sprzedaży.”

Chelsea i Arsenal nie są jedynymi zainteresowanymi drużynami, ponieważ TyC Sports donosi również, że Manchester United i Liverpool również chętnie zapolują na zdobywcę Pucharu Świata.

Raport dodaje, że dwa kluby „już negocjują” potencjalny transfer przed letnim okienkiem za kilka miesięcy, ale nie podaje, o jakie konkretnie kluby chodzi.

24-latek może być centrum wielkiej sagi tego lata. Z zainteresowaniem będziemy obserwować jego kolejne ruchy i będziemy Was o tym informować na bieżąco.

Czytaj: Marcelo w końcu wrócił!

Brak postów do wyświetlenia