Rúben Amorim w Chelsea? Fabrizio Romano odpowiada

0
0
Amorim łączony z kolejnym angielskim klubem. (zdjęcie: barcacentre, x)

Główny trener Sportingu, Rúben Amorim, był ostatnio bardzo blisko łączony z zatrudnieniem w angielskiej Premier League. Jednak wcześniej specjalista został odrzucony przez Liverpool, a West Ham nie doszedł do porozumienia z klubem w sprawie warunków rozstania. Niemniej jednak prasa portugalska znalazła innego potencjalnego pracodawcę dla Amorima.

Media łączą Amorima z Chelsea w Londynie, ale według Fabrizio Romano jest za wcześnie, aby mówić o jakichkolwiek kontaktach:

„W tej chwili plany Chelsea się nie zmieniają – nic się nie dzieje. Oczywiście klub prowadzi wewnętrzne rozmowy na temat przyszłości, ale ostateczna decyzja w sprawie przyszłości Pochettino zostanie podjęta pod koniec sezonu” – pisze Romano.

„Widzieliśmy kilka doniesień, jakoby Amorim był łączony z Chelsea jako potencjalny następca Pochettino, ale choć nie znam żadnych konkretnych kontaktów, przekonamy się o tym bliżej końca sezonu.”

„Z pewnością Amorim pozostawia wszystkie opcje otwarte po tym, jak rozmowy z West Hamem nie przyniosły żadnych konkretów. Ale decyzja w sprawie Pochettino zostanie podjęta pod koniec sezonu, a nie teraz” – pisze Romano.

CZYTAJ: Chelsea sprzeda latem wielu zawodników, aby zatrzymać swoją główną gwiazdę

Chelsea rozważa zatrudnienie Rúbena Amorima, jeśli Mauricio Pochettino odejdzie tego lata.

CZYTAJ: Polska rozegra dwa mecze towarzyskie przed Euro 2024. Wiemy, z kim i gdzie zagra reprezentacja Polski.