Saga transferowa trwa

0
653
Krzysztof Piątek przechodzi z AC Milan do Herthy Berlin, twierdzi dziennikarz Fabrizio Romano. Zdjęcie: Twitter

Saga transferowa trwa. Krzysztof Piątek w nowym klubie.

W sieci zawrzało. Krzysztof Piątek przejdzie do Herthy Berlin. W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Piątek razem ze swoją żoną przyjeżdża na lotnisko.

O transferze Piątka mówi się od kilku tygodni. Czy Krzysztof Piątek trafi do Tottenhamu Hotspur?

W środę wieczorem niemieccy i włoscy dziennikarze publikowali wideo z podróży Polaka. Na nagraniu widać, jak Piątek opuszcza taksówkę w towarzystwie swojej żony i udaje się na lotnisko.

W mediach społecznościowych można zauważyć opinie, że Krzysztof Piątek nie sprawiał wrażenia szczęśliwego z powodu transferu do Herthy, a na jego twarzy próżno szukać było uśmiechu.

Nie ma co ukrywać, że berliński klub to zdecydowanie mniejszy kaliber niż zespoły, które wymieniało się w jego kontekście w ostatnich tygodniach, np. Tottenham czy PSG. Polak może jednak liczyć na to, że w Niemczech zarobi więcej niż we Włoszech,
a właściciele tego klubu mają wielkie plany.

Jako pierwszy o transferze Polaka informował Fabrizio Romano, czyli jeden z dwóch najlepszych dziennikarzy transferowych. Włoch poinformował, że Milan porozumiał się z Herthą Berlin w sprawie transferu Polaka, a jego testy medyczne odbędą się w czwartek.

Jedno jest pewne. Nasz snajper potrzebuje gry, ogrania meczowego. Wszystko to przełożyć się może na rozwój piłkarskiego talentu.

Trzymajmy kciuki za Krzysztofa Piątka. Liczymy na jego bramki w reprezentacji Polski.

Zdjęcie główne: Twitter