Serena Williams opowiada o umiejętnościach tenisowych córki Olimpii w Ellen Show

0
209

23-krotna zwyciężczyni Wielkiego Szlema, Serena Williams, niecierpliwie czeka na powrót na kort i może pojawić się na Wimbledonie jeszcze w tym roku.

Legenda tenisa Serena Williams pojawiła się niedawno w The Ellen DeGeneres Show, gdzie omówiła kilka aspektów swojego życia, opowiadając o swojej córce Alexis Olympia, jej nawykach, tenisie i wielu innych rzeczach, także niezwiązanych z tenisem. 40-latka ujawniła, że jej córka jest przyzwoita w tenisie, ale bardziej niż cokolwiek innego lubi grać w „gry z księżniczkami”.

Czytaj: Serena Williams i jej córka wystąpiły razem w reklamie

Wspaniale było zobaczyć Serenę po długim czasie. Tenisistka opowiadała o swojej córce i okazało się, że była ta bardzo zabawna rozmowa z Elle DeGeneres. Opowiedziała, jak córka bardzo szanuje swojego tatę, Richarda za uczenie jej i jej siostry tenisa, ponieważ Serena nie ma cierpliwości, by uczyć Olimpię gry w tenisa. Nie chce być jej trenerem.

Williams wyznała, że „nie ma cierpliwości, by uczyć tenisa”, dlatego postanowiła zatrudnić do tego innego profesjonalistę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Serena Williams (@serenawilliams)

„Nie popycham jej” – powiedziała Williams.

„Nie mam cierpliwości, aby uczyć tenisa” – powiedział Williams. „To takie dziwne, ale tak naprawdę nie lubię grać z ludźmi, którzy nie wiedzą, jak dobrze grać w tenisa. To doprowadza mnie do szału” – zaśmiała się Serena.

Chociaż legenda tenisa nie trenuje swojej córki, para przeżyła mnóstwo uroczych momentów na boisku przez lata, odkąd Olympia urodziła się w 2017 roku.

W zeszłym miesiącu Williams opublikowała w sieci uroczy klip przedstawiający siebie i swoją córkę. W filmie na Instagramie Williams przygotowała się do gry, zanim spojrzała przez sieć, aby zobaczyć swojego pretendenta. Na przeciwległym końcu boiska Olimpia — ubrana w ten sam strój co jej mama — stała w zdecydowanej pozycji, gotowa do zmierzenia się z konkurentką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Serena Williams (@serenawilliams)

Serena Williams nie może się doczekać powrotu na Wimbledon.

Williams nie grała zawodowo w tenisa od zeszłego roku na Wimbledonie, kiedy poślizgnęła się na korcie i doznała kontuzji prawej nogi podczas meczu pierwszej rundy z Aliaksandrą Sasnovich. Następnie wycofała się z konkursu. Jednak niedawno ujawniła swoje zamiary powrotu na kort. Krążą plotki o powrocie Sereny Williams na Wimbledon jeszcze w tym roku.

Williams ma nadzieję, że jej powrót na kort się powiedzie i pomoże jej stać się nieuchwytną 24. zwyciężczynią Wielkiego Szlema. Uczyniłoby to ją największą tenisistką wszech czasów.