Sergio Ramos wrócił tam, gdzie wszystko się zaczęło: „To bardzo wyjątkowe uczucie”

0
7
Sergio Ramos całuje nagrodę w 2010 roku.

Legenda Sergio Ramos jest przepełniony różnymi silnymi emocjami po ogłoszeniu, że ​​wrócił do Sevilli. Do klubu, w którym rozpoczęła się jego fantastyczna kariera.

Mija 18 lat, odkąd ostatni raz grał w Sevilli. 31 sierpnia (w Deadline Day) 2005 roku Real Madryt kupił Sergio Ramosa z Sevilli za 27 milionów euro. A reszta to historia.

Sergio Ramos wraca do Sevilli po 18 latach nieobecności.

CZYTAJ: Ultramaratończyk Piotr Babis pobił rekord!

Sergio Ramos przez długi czas był jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie, teraz nadal jest bardzo zdolny, ale daleko mu do zajęcia czołowych miejsc na liście. Chociaż Ramos rozegrał dla Sevilli zaledwie 49 meczów, w hiszpańskim mieście panuje zamieszanie po plotkach o jego powrocie.

„To bardzo wyjątkowe uczucie”

Za wyborem klubu przemawiają bardzo osobiste i rodzinne powody. Ramos miał bardzo lukratywne oferty po rozwiązaniu jego kontraktu z Paris Saint-Germain zarówno z Galatasaray, jak i saudyjskiego klubu Al-Ittihad.

W rozmowie z hiszpańskimi mediami zdradził, co było główną przyczyną jego decyzji o tym transferze. „Nie mogę się doczekać powrotu do domu, to bardzo wyjątkowe uczucie. Nie było sensu iść gdziekolwiek indziej. Mam dług wobec mojego ojca, dziadka, kibiców Sevilli i Antonio Puerty. Zawdzięczam im naprawdę wiele i myślę, że to odpowiedni moment, by się odpłacić” — przyznał Ramos cytowany przez dziennik Marca.

Powodzenia!

CZYTAJ: Robert Lewandowski krytykuje PZPN i odwołuje się do skandalu związanego z premiami