Sergio Ramos zalał się łzami. Kibice Sevilli wspaniale go powitali (WIDEO)

0
3
Sergio Ramos nie mógł powstrzymać łez. Kibice Sevilli zgotowali mu wspaniałe powitanie. (zdjęcie: B/R Football, twitter)

Zobacz emocjonalny powrót do domu legendy futbolu Sergio Ramosa, gdy wraca do Sevilli w 2023 roku.

Hiszpański obrońca Sergio Ramos został ciepło przyjęty po powrocie do Sevilli. Były zawodnik Realu Madryt rozwiązał w czerwcu kontrakt z Paris Saint Germain (PSG) i przez prawie dwa miesiące był wolnym agentem. W zeszłym tygodniu odrzucił przeprowadzkę do MLS i Arabii Saudyjskiej, aby po 18 latach wrócić do swojego klubu z dzieciństwa.

CZYTAJ: Sergio Ramos wrócił tam, gdzie wszystko się zaczęło: „To bardzo wyjątkowe uczucie”

Według doniesień Fabrizio Romano, przyjęcie Ramosa po jego powrocie do Sevilli było „pokrzepiające”. Emocje związane z tą okazją były po prostu zbyt duże dla byłego kapitana Realu Madryt, który po usłyszeniu oklasków zalał się łzami. Otrzymał także wiele pochwał od zachodnich mediów za to, że nie przyjął pieniędzy MLS ani Arabii Saudyjskiej za pozostanie w Europie.

Biorąc pod uwagę, że Ramos ma obecnie 37 lat i zostało mu zaledwie kilka lat kariery zawodowej, Sevilla prawdopodobnie będzie klubem, w którym odejdzie na emeryturę. Piłkarz nie jest już częścią planów Hiszpanii. Potwierdził, że odchodzi z kadry międzynarodowej po tym, jak dwa lata temu został wykluczony z mistrzostw Europy.

CZYTAJ: Sergio Ramos odrzucił ofertę Manchester United, aby wrócić do Sevilli

Po ponownym spotkaniu z Sevillą, Ramos wraca do La Liga po raz pierwszy od odejścia z Realu Madryt w 2021 roku. Hiszpan był bliski podpisania nowego, rocznego kontraktu z klubem, ale w ostatniej chwili odebrano mu leżący na stole kontrakt, przez co nie miał innego wyjścia, jak tylko odejść. Zanim odszedł do PSG, spędził 16 lat w stolicy Hiszpanii. Jeśli jego przyjęcie w Sevilli nie było wystarczająco emocjonalne, poczekaj, aż wróci do Realu Madryt w dalszej części sezonu.