Simone Biles zdobyła rekordowy, siódmy tytuł w Stanach Zjednoczonych

0
263
Simone Biles wygrała wszystkie wszechstronne mistrzostwa, w których startowała od 2013 roku. Zdjęcie: Twitter

Trzeba przyznać, że niesamowity talent złotej medalistki olimpijskiej Simone Biles jest niezaprzeczalny.

W weekend niezwykła gimnastyczka zachwyciła publiczność (i sędziów) po raz kolejny oszałamiającym występem na podłodze, na Mistrzostwach USA w Gimnastyce.

Simone Biles, czterokrotna mistrzyni olimpijska, po raz kolejny znalazła się na szczycie podium, zdobywając siódmy tytuł w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj: Debbie Hewitt zostanie pierwszą kobietą przewodniczącą Związku Piłki Nożnej

Simone Biles została pierwszą kobietą, która zdobyła 7 tytułów na Mistrzostwach USA w Gimnastyce. Ma teraz więcej wszechstronnych tytułów niż jakakolwiek inna kobieta w historii. Czterokrotna złota medalistka olimpijska wygrała wszystkie wszechstronne mistrzostwa, w których startowała od 2013 roku.

„Próbowałam się tym cieszyć, ponieważ mogą to być jedne z moich ostatnich mistrzostw, w których wezmę udział” – powiedziała Biles. „Ale to także droga do Tokio, a potem mamy próby, więc musimy po prostu naprawdę wykorzystać ten moment”.

Użytkownik Twittera, Timothy Burke, wpadł na świetny pomysł, aby nakręcić wideo przedstawiające część występów Biles w ekstremalnie zwolnionym tempie.

Niesamowicie fascynujące jest obserwowanie szybkości, zwinności, gracji i mocy, z jaką Biles wykonuje swoje oszałamiające ruchy z normalną prędkością, jednak oglądanie jej w zwolnionym tempie jest po prostu hipnotyzujące.

Możliwość bycia świadkiem czystej kontroli, jaką sprawuje nad każdym najmniejszym ruchem jej ciała, przynosi nowe uznanie dla jej talentu.

Dzięki tej wygranej odznaczona gimnastyczka jest na dobrej drodze do startu w Igrzyskach Olimpijskich 2021 w Tokio. A biorąc pod uwagę, że do międzynarodowego wydarzenia zostało kilka tygodni, nie ma wątpliwości, że wszystko, co najlepsze dopiero przed Biles.

Przewiń w dół, aby zobaczyć jej niesamowity występ w zwolnionym tempie.

Gimnastyczka olimpijska Simone Biles zachwyciła sędziów podczas Mistrzostw USA w Gimnastyce w zeszły weekend. Zobacz jej niesamowity występ!

Timothy Burke zrobił nawet wersję w zwolnionym tempie i jest hipnotyzująca!

Naprawdę imponujące. A ponieważ Igrzyska Olimpijskie 2021 są już za kilka tygodni (rozpoczynają się 23 lipca), Biles wyjmie asa z rękawa i pokaże całemu światu najlepszy występ w całej swojej historii.

Simone Biles: Instagram | Facebook | Twitter