Skandal w Liverpoolu: wyszło na jaw, co Salah powiedział Kloppowi

0
0
Kłótnia Salaha z Kloppem. (zdjęcie: Mlungisi Ntshangase, x)

Podczas meczu Liverpoolu z West Hamem doszło do incydentu pomiędzy Mohamedem Salahem a Jürgenem Kloppem, który wywołał gorącą debatę. Ekspert od czytania z ruchu warg, John Cassidy, próbował rozszyfrować, co zaszło między nimi.

Salah i Klopp stoczyli napiętą wymianę zdań podczas sobotniego remisu Liverpoolu z West Hamem 2:2.

CZYTAJ: Gwiazda Liverpoolu Mohamed Salah i Jürgen Klopp reagują na ich kłótnię

Osoba czytająca z ruchu warg twierdzi, że domyśliła się, co Mohamed Salah powiedział Kloppowi podczas awantury przy linii bocznej podczas remisu 2:2 Liverpoolu z West Ham.

W drugiej połowie między panami doszło do napiętej wymiany zdań, gdy Salah przygotowywał się do wejścia na boisko jako zmiennik w końcówce meczu.

W pewnym momencie skrzydłowy musiał być powstrzymywany przez Darwina Nuneza, a nastroje wydawały się sięgać zenitu.

Materiał filmowy po gwizdku kończącym mecz pokazał, że Salah zdawał się ignorować Kloppa, po czym krótko oklaskiwał kibiców Liverpoolu i wyszedł tunelem.

Po meczu Klopp po rozmowie z Salahem w szatni stwierdził, że incydent został „zakończony”, i odmówił podania szczegółów, co się stało.

Egipcjanin użył podobnego tonu, ale był jeszcze bardziej tajemniczy, gdy powiedział reporterom: „Jeśli coś powiem, będzie ogień”.

CZYTAJ: Manchester United wciąż zastanawia się nad przyszłością Erika ten Haga

Specjalista czytający z ruchu warg, John Cassidy, przestudiował materiał filmowy przedstawiający kłótnię Kloppa i Salaha i doszedł do następującego wniosku na temat tego, co zostało powiedziane między nimi: „Kiedy Klopp próbował uścisnąć dłoń Salahowi, Salah tylko słabo uderzył Kloppa w rękę.”

Na nagraniu widać, jak Klopp wyciąga rękę do uścisku, ale Salah tylko lekko ją uderza, mówiąc: „Nic nie mogę na to poradzić, nic”. Wtedy podszedł do niego Klopp i coś powiedział, co wywołało reakcję piłkarza.

Salah powiedział: „Tak, dostanę czerwoną kartkę po siedmiu latach, po siedmiu latach służby, po siedmiu latach!”. Następnie został powstrzymany przez Nuneza.

Następnie sytuacja stała się tematem dyskusji w świetle potencjalnego odejścia Salaha z Liverpoolu. Spekulacje nasiliły się w związku z zainteresowaniem zawodnikiem klubów Saudi Professional League, choć The Reds planują zatrzymać go na co najmniej kolejny sezon.