Skrzydłowy Manchesteru United w ostatniej chwili może dołączyć do Saudi Pro League

0
5
Sancho nie dogadał się z Ten Hagiem, transfer jest kwestią czasu. (zdjęcie: Football Talk, twitter)

Jadon Sancho z Manchesteru United gotowy do przejścia do Saudi Pro League – przedstawiamy aktualizację transferu w Deadline Day w Arabii Saudyjskiej.

Skrzydłowy Manchesteru United, Jadon Sancho, może tego lata w ostatniej chwili zapewnić sobie transfer do Saudi Pro League. To ostateczny dzień w lidze piłkarskiej Arabii Saudyjskiej i w ciągu najbliższych 24 godzin może pojawić się wiele ciekawych informacji. Angielski skrzydłowy został wykluczony z meczu przeciwko Arsenalowi z powodu „słabych wyników na treningach”. Sancho zdementował plotki na Twitterze.

W niedzielny wieczór Sancho napisał w mediach społecznościowych:

„Proszę, nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie. Nie pozwolę, żeby ludzie mówili rzeczy, które są całkowicie nieprawdziwe. W tym tygodniu radziłem sobie na treningach bardzo dobrze. Uważam, że istnieją inne przyczyny tego, że nie gram, o których nie chcę mówić. Przez długi czas robiło się ze mnie kozła ofiarnego, co jest niesprawiedliwe.”

CZYTAJ: Menedżer Manchesteru United, Erik ten Hag, ostro skrytykowany za sposób, w jaki potraktował Jadona Sancho

Wybuchowe starcie pomiędzy menadżerem Erikiem ten Hagiem a Sancho postawiło przyszłość angielskiego skrzydłowego na Old Trafford pod znakiem zapytania. Wiele osób sugeruje, że klub poprze menedżera, a nie zawodnika. W związku z tym pojawiają się doniesienia, że los Sancho może się rozstrzygnąć i może on przenieść się do Saudi Pro League.

Według doniesień The Mirror, „nienazwany” klub saudyjski wysłał ofertę zabezpieczenia usług Sancho. Możliwość sprzedaży za duże pieniądze może być atrakcyjna dla Ten Haga. Niezdolność Manchesteru United do sprzedaży zawodników spowodowała jedynie wypożyczenie Sofyana Amrabata, chociaż klub i zawodnik chcieli podpisania kontraktu na stałe. Dlatego sprzedaż Sancho może pomóc im w dostosowaniu się do przepisów Finansowego Fair Play (FFP).

CZYTAJ: Manchester United potwierdził numer koszulki Sofyana Amrabata

Erik ten Hag i sztab trenerski Man United czują się szczególnie zawiedzeni przez zachowanie Jadona Sancho.