Sky Sports: Gotowe

0
52
Wielki Frank wie, dokąd to zmierza.

Po porażce 2: 0 z najniższym rywalem West Hamem, Frank Lampard wyszedł i powiedział, że nie boi się zwolnienia. Nie sądzimy również, aby człowiek, który był częścią większości piłkarskiego cyrku jako zawodnik klubowy, zawodnik reprezentacji narodowej lub menedżer Chelsea, obawiał się zbyt wiele w swojej pracy. Inna sprawa, jeśli zostanie zwolniony. Według Sky Sports, Everton raz na zawsze stracił wiarę.

Dziesięć meczów bez wygranej, po tym jak Frank Lampard miał przedsezonowy i letni rynek transferowy, aby przygotować zawodników i klub na awans z 16. miejsca w Premier League z poprzedniego sezonu.

Czytaj: Ronaldo na ławce – teraz Fernando Santos poprowadzi kolejną „starzejącą się” megagwiazdę

Po niedzielnej porażce z Davidem Moyesem i gangiem zwołano posiedzenie zarządu na Goodison Park. Według Sky Sports, zarząd ma już dość i stracił wiarę, że Frank Lampard jest właściwym trenerem Evertonu w tym procesie.

Lampard uratował klub przed spadkiem w zeszłym sezonie, ale przez to nie był w stanie poprowadzić graczy dalej w górę.

Frank Lampard był rozczarowany i zaskoczony, gdy Chelsea zwolniła go po zaledwie 19 miesiącach u steru, kiedy 44-latek otrzymuje tę samą wiadomość w tym tygodniu w Evertonie, nie ma powodu do zdziwienia. Lampard zna zasady najtrudniejszej ligi świata.

Czytaj: Chelsea zapłaci 74 miliony za sześć miesięcy

Dla kilku fanów Evertonu to niczego nie rozwiązuje. W przeszłości zdarzały się protesty przeciwko kierowaniu klubem, a zwolnienie Lamparda nie powstrzymałoby gniewu i frustracji skierowanej przeciwko nim. Uważają, że problemem są właściciele, a nie menedżer.